beautyfanrb

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 9.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 9.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

MAC Cleanse Off Oil Sminklemosó Olaj

MAC Cleanse Off Oil Sminklemosó Olaj
2019. október 31.

Nagyon szeretem, mert szépen lejön vele bármilyen smink a bőrömről, különösebb erőlködés nélkül. Az illata kellemes, nem hagy olajos érzetet a bőrömön tisztítás után és nem is szárít.
Az egyetlen negitívum, amit feltudok ellene hozni az az, hogy ha szemre használom, akkor 1-2 percig homályos látást eredményez, annak ellenére hogy végig csukva tartom a szemem. Emiatt egyébként elgondolkodtató számomra, hogy ilyen magas áron újra vásároljam e.

Carmex Cherry Tube SPF15

Carmex Cherry Tube SPF15
2019. október 31.

Számomra elviselhetetlen az illata,ami hétről hétre kellemetlenebbé vált, végül kb. 2 hónap után a kukában végezte.
Az állagát sem szerettem, kicsit hígnak, ragacsosnak éreztem. Hidratálás terén is voltak vele problémáim.
Nem veszi fel a versenyt a márka többi, klasszikusnak számító termékievel, így akinek ez a termék az első "carmexes élménye", az csalódni fog.

Image Skincare Prevention + Daily Matte Moisturizer SPF32+

Image Skincare Prevention + Daily Matte Moisturizer SPF32+
2019. október 31.

Nagyon szeretem, kiváló sminkalap és szépen hidratál. Kb. ugyanazt tapasztaltam, amit az előttem szólóak: pattanásokat sem okoz, az illata sem hivalkodó.
Sokáig kitart, mert tényleg csak egy borsónyi kell belőle, de tény, hogy nem egy olcsó termékről van szó.

1 ÖSSZETEVŐ