beautylover

Regisztráció dátuma: 2018. március 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. március 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Bioderma Cicabio Krém

Bioderma Cicabio Krém
2019. január 30.

Sokat gondolkodtam rajta, hogy ezt vegyem e meg, vagy a LRP Cicaplast termékét végül emellett döntöttem, mert az összetevői valahogy jobban tetszettek. Nem bántam meg (igaz nem tudom milyen a másik), de ez nagyon bevált! Éjszakára használom két cseppnyi jojoba olajat keverek hozzá, és láthatóan leviszi a pirosságot, és megnyugtatja a bőrömet, nagyon jól hidratálja is. Gyulladt cisztás akném van és vízhiányos, télen száraz bőröm, és ez a kombó nekem nagyon bevált a gyulladás csökkentésére és az éjszakai hidratálásra. Nem okoz újabb pattanásokat nekem. Nagyon megéri az árát!

La Roche-Posay Effaclar H Bőrnyugtató és Kompenzáló Hidratáló Krém

La Roche-Posay Effaclar H Bőrnyugtató és Kompenzáló Hidratáló Krém
2019. január 30.

Patikában adtak belőle egy kis mintát, hogy próbáljam ki és bevált, most megvettem a teljes kiszerelést. Gyulladt, cisztás akném van, vízhiányos, télen száraz bőrrel. Nem találtam még eddig olyan hidratálót, ami elég lett volna magában. Ez eddig nagyon tetszik! Szépen lehet rá sminkelni, és nem okoz gyulladást, talán kicsit nyugtatja is a bőrömet. Megfizethető. Hamar beszívódik, nem hagy maga után zsíros érzetet. Az összetevőlistája nem a kedvencem, jobban örülnék ha nem lenne benne illatanyag, de ha a gyakorlatban meg használ, akkor ez van.

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2019. január 30.

Egy hónapja használom, de azt hiszem elégedett vagyok. Igaz más változásokat is bevezettem ezzel egyidőben az arcápolási rutinomat és életmódomat tekintve. Amit tudni kell a bőrömről: cisztás pattanással küzdök (elvileg hormonális), nyáron nagyon zsírosodó, télen viszont kifejezetten száraz, egész évben vízhiányos a bőröm. A gyulladt pattanásoktól sok-sok piros foltom, hegem maradt vissza. Jelenleg folyamatban van a kiváltó ok kezelése, petefészek cisztám van, azt pár héten belül eltávolítják, addig is az étrendemen változtattam, hogy a hormonjaimat kordában tartsam. Na más most a hormonális cisztás pattanásokkal tudom hogy nehéz (vagy lehetetlen) bőrápolás terén megküzdeni, viszont (!!) fontos, hogy amennyire lehet a gyulladást csökkentsem, hogy ne menjem örökre tönkre a bőröm. Ez a termék nagyon sokat segít ebben! Én csak nappalra használom mert éjszakára szalicilsavas szérumot használok. Utána a LRP Effeclar H hidratálókrémet használom és nagyon szép sminkalap, nap végére nem jelennek meg újabb gyulladt göbök. Ha esetleg jönne egy gyulladt akne, hamarabb elmúlik a gyulladás, és nem is marad olyan piros a helye mint ezelőtt. Emellett a termék mellett, kiiktattam minden parfümöt tartalmazó kencét, és próbálom minimalizálni a használt termékeket egyelőre.

1 MÁRKA