Best of Beauty 2019

bebababa66

Regisztráció dátuma: 2014. január 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. január 7.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Phi Testápoló Gömbök

Phi Testápoló Gömbök
2017. március 23.

Hűűű, nagyon, de nagyon szeretem! Kicsit görgetem a kezemben és a kéz melegétől elkezd felolvadni, amit szépen bele lehet masszírozni a bőrbe. Bevallom, én nem érzem ki se a vadrózsa olajat, se a körömvirágot belőle, de a kakaóvaj illatát igen, amit én személy szerint nagyon szeretek. Elég zsíros, amikor felkenem, de rendkívül jól beszívódik, nem kenem össze vele az ágyat vagy a pizsit, és másnapra pihe-puha lesz a bőröm.

Phi Kellemes Krémdezodor

Phi Kellemes Krémdezodor
2017. március 23.

Ezzel a termékkel kezdődött nálam a natúr termékek használata. Pixiboxban volt, addig nem ismertem ezt a márkát. Nálam sajnos nem működik 100%-san, nyáron nekem nem elég a szagűzése, télen viszont ha nincs izzasztó helyzet, akkor szépen teljesít. Az illatát is szeretem, olyan jó tiszta, natúr, de felkenve ez elillan, nem kell aggódni annak, aki nem szereti a teafa illatát, hogy ez kiérződik. A tubusos kiszerelése nagyon tetszik, olyan kis egyedi, és patikai érzetet kelt.

Phi Coffee Espresso Ébresztő Szemkörnyékápoló

Phi Coffee Espresso Ébresztő Szemkörnyékápoló
2017. március 23.

Az egyik kedvencem a PHI-s lányoktól ez a termék. Nagyon jó kávés illata van, és szépen rendbe teszi a szemem alatti borzalmakat reggelente. Már a másodikat használom el, eddig ez az egyik legjobb szemkörnyék ápolóm, amit csak próbáltam. Nagyon remélem, hogy sokáig megmarad ez a termék, mert szépen beillesztettem a reggeli arcápolási rutinomba, nem mellesleg az összetevők is szépek.

4 ÖSSZETEVŐ

Citrus Limon (Lemon) Fruit Water EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott