bebecske22

Regisztráció dátuma: 2017. április 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. április 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Gucci Flora Gorgeous Gardenia

Gucci Flora Gorgeous Gardenia
2022. április 14.

Nem szeretem az édes illatokat, de valahogy annyira megfogott ez az illatkreáció, hogy ha betévedtem a Douglasba, akkor mindig ezt szagolgattam/fújtam. Aztán itt a KM piactéren egy nagyon kedves hölgytől sikerült megvásárolnom a 100 ml-es verziót és azóta is szinte minden nap ezzel az illattal indulok el itthonról :) Egyetlen szívfájdalmam, hogy rajtam kevésbé tartós, de ezért nincs szívem csillagot levonni, mert imádom!

Vanicream Gentle Facial Cleanser

Vanicream Gentle Facial Cleanser
2022. április 14.

Az IHerb-ről rendeltem kb. 1 hónapja és azóta előszeretettel használom :) Kellemesen felhabzik, eltávolítja a sminket is és nem irritálja/szárítja az érzékeny bőrt. Szappanmentes formula, nem komedogén (nem tömíti el a pórusokat), nem tartalmaz durva tisztítószereket, és kiegyensúlyozott pH-értékű. Nincsen benne növényi kivonat, illóolaj. Szulfát mentes, gluténmentes, dermatológiailag tesztelt. Nagyon szeretem! <3

Geek & Gorgeous 101 Liquid Hydration

Geek & Gorgeous 101 Liquid Hydration
2022. április 8.

Én is örülök annak, hogy már a Dm polcain is megtalálható a G&G Jelly Jokerrel együtt, ami szintén nagy szerelem! A reggeli és esti dupla arctisztítás után használom. Kifogyott a Pyunkang Yul Mist Tonerem és annak a pumpája éppen passzol a G&G toner flakonjára :), úgyhogy én így fújkálom az arcomra! Nekem így sokkal kényelmesebb használni, mert semmi sem folyik mellé! Emiatt nem vonok le pontot, mert egyébként meg vagyok elégedve vele, de azért nem volna rossz, hogyha spray változat (is) lenne belőle :)

1 MÁRKA