bebuska94

1985 pont

Regisztráció dátuma: 2016. november 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

1985 pont

Regisztráció dátuma: 2016. november 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Benton Air Fit UV Defense Sun Cream SpPF50 / PA++++

Benton Air Fit UV Defense Sun Cream SpPF50 / PA++++
2022. május 24.

Elsőre meglepő a zöld színe, pirosodó arcbőrre kifejezetten jó lehet és legalább nem hagy fehér réteget az arcon. Az illata abszolút rozmaringos, így aki nem kedveli az illatanyagot a fényvédőkben, annak lehet ez nem fog tetszeni. Enyhe fény helyett diszkógömb csillogást idézett elő az arcomon, amit egyszerűen utálok.:( Úgy gondolom ez a hidratáló hatása miatt van.. talán a hidegebb időszakban el fogom tudni használni, de nyárra ez 1 nagy nem. Száraz bőrre tuti jó lehet!

Nivea Nivea Ápoló, Kettős Hatású Szemfestéklemosó

Nivea Nivea Ápoló, Kettős Hatású Szemfestéklemosó
2022. május 24.

Már az üveg negyede elfogyott, mindennap a szempillafestéktől ezzel szabadulok meg. Célnak megfelel, nem irritál. Viszont elég nehéz beszerezni, így másik után kell néznem.. valószínűleg a kék verziója lesz az utód.

Elseve Arginine Resist X3 Hajerősítő Sampon

Elseve Arginine Resist X3 Hajerősítő Sampon
2022. május 24.

Eddig ezt a sampont kedvelte eddig leginkább a hajam. 3 napot kibírt száraz sampon nélkül, korpával se volt gondom. Mióta elfogyott azóta érzem hiányát.. elkezdett hullni a hajam( bár az még a decemberi covidnak betudható..:/), második nap már száraz samponért nyúlok és korpásodok is.
Igaz a végére már untam az illatát.. nem egy csodaszer, de drogériás viszonylatban nekem bejött.