bebuska94

Regisztráció dátuma: 2016. november 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. november 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre
2019. december 29.

Update: Nos megpróbáltam vele egy alapozót lemosni.. Teljesen kiborító. Elkezdi feloldani, de lemosni képtelenség. Egyfolytában újra "habzott", ahányszor megpróbáltam lemosni.. Max úgy lehet, ha fogsz egy vattakorongot/törölközőt és abba törlöd, mert percekig öblítheted mégse mossa le a víz. 😤 Csak azért nem 1 csillag, mert legalább oldja a sminket..

Eddig 2x használtam, mégis mind a kétszer olyan érzésem volt a lemosása után, mintha 1 réteg olajos lemosó fent maradt volna a bőrömön.. Smink eltávolításra nem használom, inkább a bőröm tisztítására. Nem volt tiszta arc érzetem, inkább az, hogy nem lehet lemosni ezt a terméket. A japán Kosé nyomába nem érhet az tény, de mivel egyáltalán nem érzem, hogy tisztít, így nem ér sokat. Azért még kísérletezek vele..

Maybelline Volume Express Colossal Cat Eyes Szempillaspirál

Maybelline Volume Express Colossal Cat Eyes Szempillaspirál
2019. december 18.

Ha lehetne mindenkinek Maybelline spirált ajánlanék.. Viszont egy problémám akadt vele, valószínűleg a tavalyi adventi Maybelline naptárba már eleve romlottat kaptam.. Vagyis inkább szaga volt, mikor először kinyitottam. Ettől függetlenül kipróbáltam (ne kövezzetek meg🙄🙂), de nekem hozta a Maybelline minőséget. Az egy csillag levonást a romlott termék miatt adom.

Sanft & Sicher Deluxe Nedves Toalettpapír Kamilla

Sanft & Sicher Deluxe Nedves Toalettpapír Kamilla
2019. december 18.

Picit idegesítő, hogy ha az ember kihúz egyet rögtön jön a másik. Azt pedig persze visszadugjuk, de egy idő után már nem ragad majd a záró szalag. Így mi fejjel lefelé tartjuk és nem szárad ki. (: Az illata engem inkább irritál. Elhasználtuk, de ha lehet ezt a változatot többet nem vesszük.