bebuska94

Regisztráció dátuma: 2016. november 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. november 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Hada Labo Gokujyun 3D Retinol Firming & Lifting Lotion

Hada Labo Gokujyun 3D Retinol Firming & Lifting Lotion
2021. február 28.

A 2. Hada Labo termékem, de nem az utolsó. Nagyon szeretem, kellemes az illata, viszont az adagolója nem a legjobb ehhez a sűrű formulához.

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
2021. február 28.

2 használat után úgy gondolom ez 1 szuper alternatívája a koreai arclemosóknak. Egyelőre nem tudom meddig fog kitartani a tubus. Ár-érték arányban rendben van, kiszerelése nagyjából okés(akár lehetne nagyobb is), illetve meglepő ez a zselé állag.. még sose használtam ilyet. Remélem az "illatát" megszokom 🤭

CeraVe SA Bőrsimító Lemosó Gél

CeraVe SA Bőrsimító Lemosó Gél
2021. február 28.

Hónapok után se tudom hova rakni ezt a terméket.. a nagy hype során én is nagy küzdelmesen megrendeltem notinoról, de valahogy nem ad semmi pluszt. Nem tudom, hogy az enyémnek van-e 1 kis hibája vagy az összes ilyen, de 3-4x kell pumpálni, mire kijön belőle 1 kevés.. ez persze még nem is elég az arctisztításhoz. Miután lemosom muszáj utána micellás vízzel áttörölnöm az arcom(amit szintén lemosok) és még azután is előfordul, hogy újrahabzik. :/ így azért elég körülményes használni éjszakánként, mikor már sietnék lefeküdni. Megpróbálom elfogyasztani, de újra vásárlás nem lesz belőle.