beder810

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 31.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 31.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Avon Maxima EDP

Avon Maxima EDP
2019. szeptember 28.

Jesszus Good Girl te vagy az?
Van benne egy LEHELETNYI másság de kb.koppintás megint,semmi új,semmi formabontó,még az üveg nyakán/kupak is olyan " olympeás istennős" levélkoszorú.
Nem az a bajom hogy rossz ,hanem hogy nincs benne fantázia,nincs SEMMI új,csak megint " gyerünk lopjunk valakitől" !!
Amúgy édes,viragos,tipikus jázminos édes nektarin,olyan keverés mindennel (a pasis meg megint Invictus keverve a tipikus pasis katyvasszal)
A tartóssága viszont kiváló !!

Chanel Gabrielle Essence EDP

Chanel Gabrielle Essence EDP
2019. augusztus 7.

Megvan benne az a nagy plusz ami talán hiányzik az eredeti Gabrielle-ből.
Erősebb,ütőssebb,sokkal felnőtesebb.Ha az eredeti Gabrielle a kis,aranyos ,pajkos kislány akk.az Essence a nagy és kiforrotabb testvér aki nőies,magabiztos,de van benne lágyság is.
A nyitány az egy fokkal gyümisebb,míg az eredeti egy full citrusos bomba.A szívjegyek mind a két verziónal kb.ugyanaz,de míg az eredeti megmarad frissnek,citrusos-virágosnak addig az Essence elkezd mélyülni ,nehezedni s a virágosság jobban fel van turbózva s erősebb.
Rajtam ebben a melegben nagyon hasonlít a Far Away-ra de term.a Gabrielle dna-val keverve.A virágossághoz társul egy nagy adag pézsma,egy is vanília s ott van a kókusz is bizony(legalábbis rajtam),s egy orientális jegy,ami csak segít hogy méltó legyen a nevéhez.A leszáradás egy nagyon kellemes fehérvirágos pézsmás-vaníilás orientális Gabrielle,tele kiforott virágokkal,meleg simogató jegyekkel.
Kitarása s erőssége egy fokkal jobb,még nem az igazi,de nem tűnik el 5 perc után.Kitartása kb.az a 6-7 óra mi már szebb teljesítmény.
Egy szó mint száz,akinek tetszik az eredeti Gabrielle,de szeretne tartósabb verziót,virágosabbat s sokkal felnőtesebb verziót az próbálja ki.

Valentino Donna Born In Roma EDP

Valentino Donna Born In Roma EDP
2019. augusztus 7.

Ez valami horror,ami az illatott illeti s az árat az biztos.Hát hol van ebben a fantázia?Hol a Donna EDP DNA? Hol a józan ész?
Szinte egy semmilyen jellegtelen,lötyi-fötyi,tinis csajoknak,akik nemtudják mi az a Valentino,mi az hogy parfüm.Ez egy nagy kevert semmi, tele mindennel a mai trendbe illő illatjeggyekkel.
Tipikusan olcsó gyümis nyitány (már vagy ezredszer ,csontá rágva) sok feketeribizli,ami végig megmarad s ehez a gyümölcsös valamihez párosul a jázmin,de olyan semmilyen virágos fuvallat,semmi érdekes,semmi jómódú,brrrrr
Term.rengeteg vanília,de mű,kellemetelne s édesen unalmas,cukorkásan fájdalmas.Ha még ez nem lenne elég,akk,ehhez párosul egy borzalmas fás jegy ami minthogy segíteni akar de csak ront az egészen,mert a végeredmény egy fás-édes-egyszerű primitív kis illatocska.
Komolyan tőbbet vártam,mivel az eredeti Donna egy csodás álom,de ez kb.csak egy nagy nulla.
A 2 pont az üvegre megy,mert az csodás,de a többi egy nagy MEH........ !!!!