béengé

Regisztráció dátuma: 2012. október 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. október 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 2 vétel Megnézem

Himalaya Herbals Nim és Kurkuma Szappan

Himalaya Herbals Nim és Kurkuma Szappan
2015. szeptember 15.

Korábban drogériás arclemosókat használtam,amiktől csak csúnyább lett a bőröm,nem nekem valók a nem természetes arcápolók,erre rájöttem. Aztán átálltam a szappanra,használtam mannát,yamunát de egyik sem hozta meg az igazi áttörést,sőt volt,amitől rengeteg apró pattanás jött ki.
Végül teljesen impulzusvásárlásként megvettem ezt a szappant,és azóta is nagyon szeretem. Persze csodát senki ne várjon,én is rendszeresen járok arctiszításra a kozmetikushoz,ami rengeteget segít. Viszont végre találtam egy olyan arctisztítót,ami nem rontja el a munkáját,és nem leszek 1 használattól újra pattanásos.Rendesen tisztít,egy kicsit szárít(de szerintem pont jól,nekem pl. az összes általam próbált manna szappan húzódásig,hámlásig szárította az amúgy zsíros bőrömet),az illatával sincs semmilyen problémám.Nem szed le mindent,ezért én tonikot használok utána,úgy teljes az arctisztítás.
Egy próbát mindenképpen megér,pláne ennyiért a zsíros,pattanásos bőrű társaimnak :)

Kallos Kjmn Haj Botox Sampon Keratinnal, Kollagénnel és Hialuronsavval

Kallos Kjmn Haj Botox Sampon Keratinnal, Kollagénnel és Hialuronsavval
2015. június 24.

Sosem ragadok le egy samponnál,de ezt nagyon megszerettem. A végén már sajnos kicsit zsírosított,de nekem alapból nagyon könnyen zsírosodik a hajam,és könnyen megszokja a samponokat,másnak így ez nem lehet probléma. Puha lett tőle a hajam,és az illata csodás :) Bátran ajánlom kipróbálásra,és az ára sem vészes ilyen nagy kiszerelésért,kb 6-700 ft.

Isana Classic Ajakápoló

Isana Classic Ajakápoló
2015. március 21.

Szuper!
Nem akarok elhamarkodott véleményt írni róla,de ilyen csúnya a szám,mint a napokban,még sosem volt. Szét volt az egész száradva,nagyon fájt és darabokban jött le. Nem volt nálam semmi,így ezt kaptam le a polcról,és azonnal kenegetni kezdtem(délután) Másnap reggelre nyoma nem volt a száraz és cserepes ajkaknak.
Használtam már az erdei gyümölcsöset belőle,de az nem tetszett annyira(talán azért mert nagyon csillog és szirupillata van :D) de ez tökéletes. Nekem mindig kiszárad az ajkam felett is,így végre ezt kenhetem oda is,mert nem csillog.Nem is látszik,hogy az ajkunkon van,nem nehezíti el,mégis szuperül hidratál. Ennyiért egy próbát simán megér :)