BeesWorld

Regisztráció dátuma: 2018. január 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. január 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Revox Just Peptides 10% Arcszérum

Revox Just Peptides 10% Arcszérum
2020. szeptember 24.

Nekem nagyon tetszik állagra is, nem tömíti el a bőröm, mióta két másik társával használom a termékpalettából érezhetően puhább, teltebb a bőröm. Újravevős, könnyen elérhető, szuper darab!
5 csillag

Revuele Revox Just Q10

Revuele Revox Just Q10
2020. szeptember 24.

Egyelőre 5 csillagot adok neki, állagra tényleg nem a legjobb, folyós, de megtanultam kezelni. Peptidekkel és reggel koffeinnel kombinálva 2 hét alatt láthatóan, érezhetően vitálisabbá tette a bőrömet, érzetre is puhább, reggel és este használom.
Egyelőre 5 csillag, nagyon elégedett vagyok a termékcsaláddal eddig, könnyen beszerezhető, olcsó, hatásosak a termékek, ajánlom mindenkinek a kipróbálást!
Plusz: DM-ben ki volt függesztve kis füzet, hogy mit mivel javasolnak együtt használni, ez hatalmas segítség annak, akinek nincs a kisujjába és nem tölti minden idejét arcápolási blogok olvasásával.
Csak abban bízom, hogy a gyártó "tisztán" működik, nem nagyon tudtam leinformálni őket.

Systane Ultra Szemcsepp

Systane Ultra Szemcsepp
2020. június 8.

Nekem csípi a szemem, amúgy elég drága, szerintem 3500 körül kaptam gyógyszertárba. Egyelőre nem veszek másikat, picit érzem a nyugtató hatást, és nincs összehasonlítási alapom másikkal. A csípés miatt 3 csillag.