beeszti90

Regisztráció dátuma: 2014. június 18.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. június 18.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief

Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief
2017. január 31.
(!)

Pixiboxban volt belőle egy mintám, és itt is nyertem belőle tesztelésre egy krémet. A melegebb időkben nagyon szerettem, de télen már kevés az én bőrömre ez a krém. Valószínűleg nyáron lett volna a legjobb kipróbálni. Gyorsan beszívodott, nem okozott pattanásokat nekem. Szerettem, jól lehetett rá sminkelni. Nyáron lehet, hogy újraveszem.

Clinique Superdefense SPF20 Daily Defense Moisturizer Száraz és Nagyon Száraz Bőrre

2017. január 31.

Pixiboxban volt belőle egy mintám. Az bőröm kombinált, mégis nagyon megszerettem ezt a krémet. A szárazabb részeken szuper volt, a többi részt sem zsírosította tovább. Nagyon kellemes érzés volt felkenni, hamar beszívódott, viszont rendesen csillog. Jól tudtam rá sminkelni. Egészen megszerettem, de eredeti áron nem venném meg.

Biovanne Szépségvitamin Plus

Biovanne Szépségvitamin Plus
2016. február 5.

Tesztelésre kaptam én is 3 hónapos kúrára elég vitamint. A hajam sokkal gyorsabban nőtt, és érezhetően kevesebb hajam hulott ki. Viszont nem érzem, hogy annyival fényesebb, egészségesebb lenne. DE amit a legjobban vártam tőle, azt nem tartotta be. A körmeim állapotán egyátalán nem javított sajnos, ugyanúgy törik és repedezik. :(

1 ÖSSZETEVŐ