beginner

Regisztráció dátuma: 2013. január 4.
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. január 4.
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Rexona Invisible Pure Golyós Dezodor

Rexona Invisible Pure Golyós Dezodor
2018. március 16.

Nagy kedvencem lett, a ruháim is szeretik, még egyiket sem fogta be. Az illata könnyű, friss, kellemes. Nyáron is megbízható védelmet jelentett, legtöbbször a deo illatát éreztem a sajátom helyett, ennyi nekem elég is. A bőröm is szereti, sokszor közvetlenül epilálás után használom, nem okoz irritációt, nem szárít. Biztosan újraveszem még párszor.

Garnier Intensive 7 Days Hidratáló Testápoló Tej Normál Bőrre

Garnier Intensive 7 Days Hidratáló Testápoló Tej Normál Bőrre
2018. március 16.

Még nyáron vettem, mert könnyű, gyorsan beszívódó testápolót kerestem. Megérte, mert nem hagy zsíros, ragadós érzetet a bőrömön, az illata friss, hamar elillan. A száraz bőrömnek gyors enyhülést jelent és epilálás után is kellemes a használata. Bónuszként a téli hónapokban is egész jól teljesít, általában megfelelően hidratál, csak néha kell testesebb krémet használnom helyette. Szépen teljesíti a feladatát, jó, hogy rátaláltam.

Update: Azóta többször újravettem és változatlanul elégedett vagyok vele, hibátlan testápoló.

Garnier Frissítő Tonik Vitaminnal és Szőlő Kivonattal

Garnier Frissítő Tonik Vitaminnal és Szőlő Kivonattal
2017. szeptember 5.

Nagyon elégedett vagyok vele, többször vettem belőle. Megbízhatóan tisztít, tökéletesen eltávolítja kombinált bőrömről a faggyút vagy a sminklemosó maradékát, szépen mattít és megfelelően hidratál, sosem húzódik utána a bőröm. Igaz, én kevesebb illatanyaggal is beérném, de cserébe teljesíti, ami egy toniktól elvárható: alaposan tisztít és hidratál.

4 ÖSSZETEVŐ

Isooctane EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott