Beiggi

Regisztráció dátuma: 2019. november 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2019. november 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

La Roche-Posay Cicaplast Levres

La Roche-Posay Cicaplast Levres
2020. május 27.

Alapvetően a hatásával elégedett vagyok, viszont a kiszereléssel nem. Ez valószínű azért van mert jobban szeretem a stiftes szájápolókat, ez pedig kinyomós és mindig szétkenődik azon a kis fejen.

MAC Prep + Prime 24-Hour Extend Eye Base

MAC Prep + Prime 24-Hour Extend Eye Base
2020. május 27.

Véééégre! Megérte beruházni rá, ugyanis az eddig kipróbált olcsó szemhéjbázisok hatástalanok voltak. Olajos + rejtett szemhéjamra így már tust és szemhéjpúdert is tudok úgy használni, hogy nem kell aggódnom mit látok mikor 1-2 óra elteltével ránézek a sminkemre:)

Avon Anew Solar Mattító, Bőrfeszesítő Napvédő Krém Arcra SPF50

Avon Anew Solar Mattító, Bőrfeszesítő Napvédő Krém Arcra SPF50
2020. május 7.

Tavaly nyáron vettem, nem is értem miért maradt ki az értékelése! Ahhoz képest, hogy fényvédős könnyen kenhető, kellemes illata van ééés nem hagy fehér foltot! A La Roche Anthelios XL 50 faktoros kérmem mellé vettem mert elegem volt, hogy motorozásnál mindig fehér nyomot hagyott a bukómba, bejött, szerencsére ez nem hagy nyomot! Napi szinten használom, amellett, hogy érzékeny a bőröm még T zónában zsíros is, nekem ebben is segített ez a krém, egész jól kibírja nap végéig, amikorra egy picit már átcsillog de ez még mindig elviselhető. Ahhoz képest, hogy mennyibe kerül szerintem teljesen OK.