Best of Beauty 2019

bekobetti

Regisztráció dátuma: 2015. január 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. január 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Huda Beauty Liquid Matte Folyékony Rúzs

Huda Beauty Liquid Matte Folyékony Rúzs
2018. július 31.

Mini és teljes kiszerelésem is van, vagy 10szín. Mindet szeretem, szép a fedésük vékonyan felkenve is, száradás után teljes matt hatás, nem kenődik-maszatolódik. Evés után kis javításra szorul, de gyorsan megvan, nem kell teljesen újrakenni. Egy apróság van csak, de az is csak a "csoda" KatVonD-s matt lipstick után fogalmazódott meg bennem. Van egy kis maszkos érzés a számon, ha felkenem. Mondjuk sose bírtam elviselni magamon a rúzsokat, de ezt még simán. Csak hát a KanVonD magasra tette a lécet no.

Kat Von D Everlasting Liquid Lipstick

Kat Von D Everlasting Liquid Lipstick
2018. július 31.

Matt lipstickből a legjobb, amit kipróbáltam. Több szín boldog tulajdonosa vagyok... könnyű használni,szépen fed, javítható, még egy könnyebb étkezést is simán elbír. Evés nélkül egész nap le se jönne komolyan. Egyáltalán nem szárítja a számat, mindennapos használat mellett se, és ez az egyetlen lipstick amit száradás után nem érzek a számon. Mintha ott se lenne, semmi maszkos-rúzsos érzés. Bajban leszek, ha hazaköltözik a beszerzőm külföldről, merthogy minden ami jó, itthon nem kapható :-(

L'Occitane Citrus Verbena Tusfürdő

L'Occitane Citrus Verbena Tusfürdő
2018. július 31.

Hát bocsásson meg mindenki, akinek bejött az illata, nekem borzalmas. Mint a szúnyogirtó. Letusoltam,még a testápolóját is felkentem, éreztem én hogy furcsa, de amikor a férjem utána rögtön rákérdezett, hogy mi ez a szúnyogirtó szag.. hát ajándék ide vagy oda, én nem használtam el. A tusfürdő alig habzott, a krém alig hidratált, még ingyen se kellene.