Bélabá

Regisztráció dátuma: 2013. március 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. március 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Laura Biagiotti Forever EDP

Laura Biagiotti Forever EDP
2019. november 21.

A mai illat trendnek megfelelni vágyó illatot hozott létre a Biagiotti ház. Édes, vattacukros, nagy szillázzsal rendelkező parfüm, mely nagyon jó tartóssággal bír. Aki a LVEB-t és flankereit szereti, ezt is fogja. Remélhetőleg a jövőben ettől többre is futja majd a méltán népszerű illatháznak, mert nekem/szerintem nem ez a méltó folytatása egy olyan illatokat kibocsájtó háznak, mint a Venezia vagy a Roma volt. Nem fogom lepontozni, csak mert nem az én ízlésvilágom ez az illat, de tudom, hogy sokan rajongani fognak érte, főleg a fiatalabb korosztály :)

Helan Violetta EDT

Helan Violetta EDT
2019. február 25.

Végre találtam egy igazán élvezhető, jó ibolya illatot! Rajtam tökéletesen hozza azt az érzést, amikor lakásunktól nem messze lévő árokparton sétáltunk, ami egészen hosszan telis-teli volt ibolya bokrokkal. Hatalmas csokrokat szedtünk minden évben. Nálam veri a Penhaligon's és a Molinard ibolyáját is, pedig ezek sem rosszak ám. Egészen meglepő módon viszonylag nagy szillázzsal rendelkezik és a kézfejemre fújt próba még fürdés után is érezhető volt. EGy próbát biztosan megéri vele tenni mindenkinek.

Babor Húsvéti Ampulla Tojás 2018

Babor Húsvéti Ampulla Tojás 2018
2018. május 1.
(!)

Köszönöm szépen, hogy tesztelhettem ezt a terméket! :)
Nagyon elégedett vagyok, a bőröm élettel telibb, puhább és hidratáltabb. Egy-egy ampullában sokkal több van, mint ami egyetlen alkalomra elég lenne, így többször felhasználható. A kibontása roppant könnyen ment, csak egy pattintás és már le is tört. Az első ampulla illatát nagyon szerettem, olyan volt, mint egy nárcisszal teli rét. Talán a harmadik ampulla után maradt csak egy kis ragacsos érzet a bőrömön, de a hidratáló krém felkenése után ez is elmúlt. Egy évben egyszer mindenképpen érdemes végigcsinálni egy kúrát, amit jószívvel ajánlok mindenkinek!