Bélabá

Regisztráció dátuma: 2013. március 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. március 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Helan Violetta EDT

Helan Violetta EDT
2019. február 25.

Végre találtam egy igazán élvezhető, jó ibolya illatot! Rajtam tökéletesen hozza azt az érzést, amikor lakásunktól nem messze lévő árokparton sétáltunk, ami egészen hosszan telis-teli volt ibolya bokrokkal. Hatalmas csokrokat szedtünk minden évben. Nálam veri a Penhaligon's és a Molinard ibolyáját is, pedig ezek sem rosszak ám. Egészen meglepő módon viszonylag nagy szillázzsal rendelkezik és a kézfejemre fújt próba még fürdés után is érezhető volt. EGy próbát biztosan megéri vele tenni mindenkinek.

Babor Húsvéti Ampulla Tojás 2018

Babor Húsvéti Ampulla Tojás 2018
2018. május 1.
(!)

Köszönöm szépen, hogy tesztelhettem ezt a terméket! :)
Nagyon elégedett vagyok, a bőröm élettel telibb, puhább és hidratáltabb. Egy-egy ampullában sokkal több van, mint ami egyetlen alkalomra elég lenne, így többször felhasználható. A kibontása roppant könnyen ment, csak egy pattintás és már le is tört. Az első ampulla illatát nagyon szerettem, olyan volt, mint egy nárcisszal teli rét. Talán a harmadik ampulla után maradt csak egy kis ragacsos érzet a bőrömön, de a hidratáló krém felkenése után ez is elmúlt. Egy évben egyszer mindenképpen érdemes végigcsinálni egy kúrát, amit jószívvel ajánlok mindenkinek!

Tom Ford Orchid Soleil

Tom Ford Orchid Soleil
2017. december 30.

Először a Douglasban akadt a kezembe Tom Ford eme alkotása. Gyorsan kialakult köztünk a viszony, alig tudtam akkor otthagyni. Búcsúzóul még magamra fújtam belőle egy kicsit és szagoltam, szagoltam egész nap és este a csuklómat. Nem is tartott sokáig, hogy beszerezzek belőle egy üvegeset és a kapcsolatunk azóta is szenvedélyes. Rajtam érdekes, hogy se nem túl tubarózsás, se nem túl liliomos. Valahogy olyan jó elegyet alkotnak az összetevői, amihez hasonlót még sohasem éreztem, pedig túl vagyok már egy-két illaton. Tartóssága rajtam nagyon jó, a hatósugarát közepesnek mondanám. Nálam őszi, téli illat, nyáron nem hiszem, hogy tudnám viselni.