bélám

Regisztráció dátuma: 2013. március 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. március 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Maria Galland 99 Hybrid Hidratáló & Alapozó Krém SPF25

Maria Galland 99 Hybrid Hidratáló & Alapozó Krém SPF25
2018. augusztus 8.
(!)

Én is tesztelésre kaptam, ezúton is köszönöm az üzlet munkatársának a készséges kiszolgálást!
A csomagolása egyszerű, semmi luxus, műanyag, utazás biztos, nem foglal sok helyet a nesszeszerben. Nem kell rá vigyázni mint a hímes tojásra, a kupak csavaros, marad a helyén. Mindenféle úton teszteltem, semmi baja nem lett.
3 árnyalat létezik belőle, amit eléggé megmosolyogtam, amikor szembesültem vele. Én nagyon fehér bőrű vagyok, így az 1-est választottam. Bár először megpróbáltak rábeszélni a 2-esre, mert állítólag azt még a kozmetikusok sem használják.... Nem én leszek a kozmetikusok kedvence :D
Lényeg, hogy az 1-es tökéletesen passzol, szóval vagy mákom van, vagy illeszkedik némileg miután felkentem. A legszebb eredményt az ujjaimmal tudom elérni. Kipróbáltam többféle ecsetet és blendert, de csíkos maradt.
A fedését valahol a BB és az alapozó közé tenném. Problémás bőrűeknek egyáltalán nem ajánlom, ez inkább egységesít, mint fed. Aláhidratálást igényel, mert kiemeli a száraz részeket.
Én megvenném ha elfogy és van rá valamilyen kedvezmény, mert tudását tekintve drágának találom. Nem szeretem a BB és CC krémeket, eddig mindegyikben találtam kivetnivalót, bár tény hogy elég magasan áll nálam a léc. Viszont vannak lazább napok vagy események, amelyekre ez tökéletes, mert természetes hatást kapok tőle.
Nekem újravevős.

Rdel Young Vitamin Lip Oil

Rdel Young Vitamin Lip Oil
2017. október 12.

Imádnivaló, de nem tudtam elhasználni. Megromlott, még mielőtt a végére (vagy inkább a feléig) értem volna. Legalábbis megbüdösödött és ez pont elég volt ahhoz, hogy ne kenjem magamra. Kár érte..

My Hsin-Ni Luxurs Series Arany Arcmaszk

My Hsin-Ni Luxurs Series Arany Arcmaszk
2017. augusztus 19.

Tesóm átpálinkázott lakodalma után kizárólag ennek köszönhetem, h másnap ki mertem dugni az orrom a hotelszobából.
A hatalmas bőröndöket a szemem alatt teljesen eltüntette, a fáradt, agyonsminkelt és szélfújta arcomból selyempapírt csinált.
Kár, h nem fotóztam le. Ha nem velem történik, nem hiszem el.... Csodaszer, ha hirtelen sz@rból kell várat építeni.