bélám

Regisztráció dátuma: 2013. március 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. március 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 5 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Urban Decay Eyeshadow Primer Potion - Eden

Urban Decay Eyeshadow Primer Potion - Eden
2020. június 30.

Kuka, egy fillért nem ér. Olcsóbb társai is többet tudnak. Pár óra elteltével már egy csíkban ékeskedik, a szemhéjfestékkel együtt.

Kiehl's Midnight Recovery Concentrate

Kiehl's Midnight Recovery Concentrate
2020. május 25.

Ehasznàltam egy üveggel, a végén már alig vártam, hogy elfogyjon. Nagyon erős, kellemetlen illata van és semmilyen hatást nem eredményezett az arcbőrömön. Rendszeresen használtam a nyakamra is, mert kezdem észre venni ott is az idő múlàsàt, de szintén cserben hagyott. Bedőltem a hype-nak sajnos.

Maria Galland 99 Hybrid Hidratáló & Alapozó Krém SPF25

Maria Galland 99 Hybrid Hidratáló & Alapozó Krém SPF25
2018. augusztus 8.
(!)

Én is tesztelésre kaptam, ezúton is köszönöm az üzlet munkatársának a készséges kiszolgálást!
A csomagolása egyszerű, semmi luxus, műanyag, utazás biztos, nem foglal sok helyet a nesszeszerben. Nem kell rá vigyázni mint a hímes tojásra, a kupak csavaros, marad a helyén. Mindenféle úton teszteltem, semmi baja nem lett.
3 árnyalat létezik belőle, amit eléggé megmosolyogtam, amikor szembesültem vele. Én nagyon fehér bőrű vagyok, így az 1-est választottam. Bár először megpróbáltak rábeszélni a 2-esre, mert állítólag azt még a kozmetikusok sem használják.... Nem én leszek a kozmetikusok kedvence :D
Lényeg, hogy az 1-es tökéletesen passzol, szóval vagy mákom van, vagy illeszkedik némileg miután felkentem. A legszebb eredményt az ujjaimmal tudom elérni. Kipróbáltam többféle ecsetet és blendert, de csíkos maradt.
A fedését valahol a BB és az alapozó közé tenném. Problémás bőrűeknek egyáltalán nem ajánlom, ez inkább egységesít, mint fed. Aláhidratálást igényel, mert kiemeli a száraz részeket.
Én megvenném ha elfogy és van rá valamilyen kedvezmény, mert tudását tekintve drágának találom. Nem szeretem a BB és CC krémeket, eddig mindegyikben találtam kivetnivalót, bár tény hogy elég magasan áll nálam a léc. Viszont vannak lazább napok vagy események, amelyekre ez tökéletes, mert természetes hatást kapok tőle.
Nekem újravevős.