Beleza

Regisztráció dátuma: 2011. november 30.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2011. november 30.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

RdeL Young Carbon Power Szempillaspirál

RdeL Young Carbon Power Szempillaspirál
2015. április 12.

Sajnos nekem annyira nem vált be, pedig nagy reményeket fűztem hozzá, mert a többi RdeL cuccokkal meg vagyok elégedve. 599 ft körül volt, Mester utcai Rossmannban, vagy a Móricz környékiben vettem, már nem emlékszem. Tényleg szép sötét festék, apró, pici szilikonos tüskékkel a kefén. Nekem vhogy nem működik a szilikonos kefe, nem értem miért. Összetapaszt és kiegyenesíti a begöndörített pilláimat...de amúgy tényleg szépséges éjfekete. Talán mások több sikerrel járnak vele.

Avon Care Glicerines Kéz- és Körömápoló Krém Jázminnal és E-Vitaminnal

Avon Care Glicerines Kéz- és Körömápoló Krém Jázminnal és E-Vitaminnal
2015. április 12.

Időről időre csak visszatérek az avonos kézkrémekhez, hiába, egész jók. Ha akciós áron van, akkor 100 ml 349 forintért nekem megéri, sokáig elég, kis mennyiség is kellően hidratál, munkahelyemen, asztalomon mindig kell egy kézkrémnek lenni. Kicsit lassan szívódik be, de még semmi más krémtől nem volt ennyire bársonyos a bőröm. Illata is nagyon jó és ez a rózsaszínes tubus is nagyon tetszik.

RdeL Young Long Lash Sensation Szempillaspirál

RdeL Young Long Lash Sensation Szempillaspirál
2015. február 9.

Én is 599 ft-ért vettem a mester utcai Rossmannban, nem is rossz. Szépen hosszabbít, vékony, pici sörték vannak a kefén, nem szlikon, aminek én örülök. Nem rossz, de valamiért nem üt akkorát, mint a csavaros, durva barackszínű ultra twist vagy mi a neve társa. de amúgy nem rossz, bátran ajánlom.

Update: közben már a szemöldökömre használom, ott aztán baromi jól mutat. Sötétbarna hajam van, és ezzel a fekete spriállal óvatosan a szálakat átfestem, gyönyörű, rendezett, sötétbarnás végeredményt kapok. Mivel a színe nem atomsötét fekete így a szenmpillámon nem mutat annyira jól, mint a szemöldökömön. Másnak lehet jó, de sajna nekem rövidke egyenes szempillám van és annak kell a koromfekete hatás, hogy látszódjon rajta valami.