bellabloom

Regisztráció dátuma: 2015. július 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. július 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Pure Vitamin 10% C Serum

Pure Vitamin 10% C Serum
2018. október 29.

Emberek, én ettől úgy kivörösödtem, mint még soha... Tisztában voltam/vagyok én vele, hogy valamennyire érzékeny a bőröm, de ilyen erős hatást még egy arcápolóval sem tapasztaltam. Még másnap is szó szerint égett a pofim és hiába sminkeltem rá, átütött (na meg ugye csípett..)
Lepontozni ezért a terméket (annyira) nem fogom, ugyanis a használati utasításában benne van, hogy bőrtesztet végezni erősen ajánlott használat előtt, mert érzékeny bőrűeket kikezdheti. Én, mily meglepő, bőrtesztet nem végeztem... Szóval, adok neki egy hármast, mert utána az arcbőröm azért babapopsi lett, ami nyilván azt jelenti, hogy a termék működNE, ha nem lennék rá allergiás.

edit: Itt erősödött meg a hitem abban, hogy a Krémmánián "Túlérzékenység" vagyok :D

Oriflame The One Gyorsan Száradó Fedőlakk

Oriflame The One Gyorsan Száradó Fedőlakk
2018. október 29.

Gyorsan szárít, de nekem nem gyorsabban, mint bármilyen más fedőlakk, amit eddig vásároltam. A fénye tényleg szép és az Oriflame-es lakkok applikátora még mindig megbízható.

Oriflame The One Matt Fedőlakk

Oriflame The One Matt Fedőlakk
2018. október 29.

Még akkor vettem belőle, mikor először katalógusban megjelent. Azóta is keresem ezt a csodát, de sehol semmi :( Remélem, visszahozzák még, mert nagyszerűen szárad és igazi matt hatást eredményez!