Belle91

Regisztráció dátuma: 2011. október 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2011. október 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Yves Saint Laurent Touche Éclat All-in-One Glow Tinted Moisturizer

Yves Saint Laurent Touche Éclat All-in-One Glow Tinted Moisturizer
2021. január 13.

Nagyon nehezen találok jó alapozót, pedig szerintem nincsenek nagy igényeim. Nem szeretnék túl sok fedést, éppen csak színkiegyenlítést, ne szárítson és ne emelje ki a szárazságot, a finise pedig lehetőleg legyen természetesen fényes... majdnem, mintha nem is lenne rajtam semmi. Már itt is problémákba ütközöm, de az elég világos bőröm végképp megnehezíti a dolgomat. Valójában ez az egyetlen alapozó/színezett hidratáló, ami mindezt tudja. A sokadik tubust használom belőle (B10-es árnyalat.), és bár nem olcsó, most már arra jutottam, hogy minden más csak pénzkidobás, mert úgyis ehhez fogok visszatérni.

Yves Saint Laurent Rouge Volupté Shine Oil-In-Stick Hidratáló Rúzs

Yves Saint Laurent Rouge Volupté Shine Oil-In-Stick Hidratáló Rúzs
2021. január 13.

Kipróbáltam az összes utamba kerülő fényes rúzst, és ez vált be a legjobban. A formulája maga a tökély, könnyed, egy pillanat felkenni, és még a kényesebb színek sem foltosodnak. Nem szárít, kellemes az illata (leginkább mangóra emlékeztet), a színválasztéka pedig igencsak széles. Talán mindez nem tűnik annyira zseniálisnak, viszont ilyen rúzst tényleg nagyon nehéz találni.
A legtöbbet használt árnyalatom a Rouge Tuxedo, ez egy élénk, számomra nyárias piros. A Burgundy Love végképp egy hiánypótló darab, valódi bordó - ilyennel fényes kivitelben foltmentesen sehol máshol nem találkoztam. A harmadik színem a Rouge Cape, ez melegebb, minimálisan csillámos bordó. Igyekszem nem halmozni őket, de ha hétköznapi, praktikus, minden nyűgtől mentes rúzst akarok venni, biztos, hogy ezek között fogok szétnézni.

Estée Lauder Pure Color Envy Lip Repair Potion

Estée Lauder Pure Color Envy Lip Repair Potion
2021. január 13.

Nekem is kis kiszerelésem van belőle, egy csomag része volt. Sem az illata, sem az állaga nem kifejezetten kellemes, színe szerencsére nincs (ha olyan lenne, mint a tubusban, rajtam túl világosnak hatna), viszont nagyon szépen regenerálja az ajkakat. Még cserepes szájnál is segít, némi radír, felkenem ezt, és már minden tökéletes. Csak egyetlen ehhez hasonló hatású ajakápolót ismerek (La Roche-Posay Cicaplast), azonban az jóval olcsóbb - viszont ennek így is alig van vetélytársa, ritkaság az ilyen hatékony ajakápoló a piacon.