BelleDeJour

Regisztráció dátuma: 2019. március 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. március 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Lancôme Hypnose Szempillaspirál

Lancôme Hypnose Szempillaspirál
2019. március 29.

Kipróbáltam az összes Lancome Hypnose spirált, és már hosszú évek óta ez a befutó. Amúgy is hosszúak a szempilláim, ám ezzel a termékkel rengetegen kérdezik, hogy műszempillám van-e. Általában 1-2 rétegben viszem fel, ám ha drámaibb hatásra vágyom, akkor a következő a rituálé: először a szempilla töveket érintem vele "cikkcakkozó" mozdulatokkal, majd felülről fésülöm át teljes hosszában a pillákat, végül alulról felfelé nyomom pár másodpercig a pillákat, hogy megemelkedjen a pillám. Így sem csomósodik, csodaszép, hangsúlyos pilláim lesznek tőle.

Joico Blonde Life Ragyogó Szőke Kondicionáló

Joico Blonde Life Ragyogó Szőke Kondicionáló
2019. március 29.

Már a második flakonnal használom, szuper termék. Hosszú, festett szőke hajam van, Joico szalonba járok festetni és ott ajánlotta a fodrászom, előbb a K-Paket, majd ezt kaptam kipróbálásra. A K-Pak is nagyon jól hidratálta a hajam, ám ettől tényleg "szalonszépségű" lesz a hajam. Nagyjából egy diónyit szoktam eloszlatni a törölközőszáraz hajamon, majd pár perc múlva kifésülöm és végül lemosom. En más balzsamnál nem tapasztaltam, hogy ennyire selymes, más tapintású legyen a hajam használat után.

Joico Blonde Life Ragyogó Szőke Sampon

Joico Blonde Life Ragyogó Szőke Sampon
2019. március 29.

Már a második flakonnal használom, szuper termék. Hosszú, festett szőke hajam van, Joico szalonba járok festetni és ott ajánlotta a fodrászom, előbb a K-Paket, majd ezt kaptam kipróbálásra. A K-Pak is nagyon jól hidratálta a hajam, ám ettől és a Blonde Life balzsamjától tényleg "szalonszépségű" lesz a hajam. Nekem fél évig elég, pedig hátközépig érő hajam van, nagyon kevés elég belőle.