bellehercegno

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

eBay Flat Kabuki Foundation Brush

eBay Flat Kabuki Foundation Brush
2020. március 26.

Jajj,de imádom,élni nem tudnék már nélküle! :D Már a másodikat fogyasztom, igazándiból az elsőnek sem volt semmi baja,de úgy gondoltam,ideje lecserélni egy újra. 500 Ft körüli áron jutottam hozzájuk mindkét alkalommal. Tudni kell rólam,hogy világéletemben az ujjammal vittem fel és oszlattam szét az alapozót,de aztán úgy voltam vele,hogy kéne egy olyan ecsetet keresni,ami nem nyeli el az anyagot és szépen,csík és foltmentesen tudom azt oszlatni. Én nedvesen használom mindig ezt az ecsetet,aztán "pacsmagoló" mozdulatokkal terítem az alapozót. Nálam tökéletesen működik,nagyon kevés alapozót használok el hozzá. Jó szívvel ajánlom,mert kifogástalan termék! :)

Zara Tobacco Collection Rich Warm Addictive EDT

Zara Tobacco Collection Rich Warm Addictive EDT
2020. február 27.

Abban a reményben vásároltam meg,hogy a T.F. Tobacco Vanille vagy esetleg a Phaedon Tabac Rouge pénztárcakímélő változatát kapom majd. :) Az árában nem csalódtam,viszont a fent említett parfümök közül kicsit sem hasonlít egyikre sem,ellenben a Montale Intense Café-val vannak közös vonásaik,nem is kevés! :D Kifújáskor nekem nagyon "zajos" az illat,de kis idő elteltével tényleg az I.C.-re hajaz,nem kicsit,ellenben nagyon! :) A tartósságára sem volt kifogásom,bőrön és ruhán egyaránt lerobbanthatatlan volt. Az üveg és a doboz szintén tetszetős,ezért az árért egy brutális mennyiségű,kellemes kávés,rózsás parfüm lesz a miénk. :) Viszont ha megfeszülök,sem tudom férfin elképzelni,a páromon biztosan nem. :)

Isana Men Extra Power Sampon

Isana Men Extra Power Sampon
2020. február 23.

Wow,én vagyok az első értékelő /ráadásul nőként :D /,micsoda megtiszteltetés! :) Ez a sampon maga az álom,az életben nem fogok mást venni,ha rajtam múlik! Teljesen véletlenül próbáltam ki,nem célirányosan magamnak vettem. Elfogyott a saját samponom és ezt már csak a fürdőkádba behajolva,vizes hajjal vettem észre. Gondoltam,most az egyszer kibírom,ha a páromét használom....és láss csodát! :D Soha nem volt még ilyen szép a végeredmény,nem nehezíti el a hajam,nem viszket a fejbőröm,nem zsírosodik már a második nap,ez a termék nekem maga a samponcsoda! :D Igen-igen,az illata férfias :D ,de már lemosás után sem érezni,a balzsam utána pedig végképp felülírja! Én imádom,most vettem a második flakonnal,immáron kizárólag saját magamnak! :D Az ára nem kifejezés,hogy mennyire baráti,ráadásul úgy tudom,hogy az Isana termékek mind vegán készítmények...nekem ennél több nem kell! ;)