bellehercegno

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Nu Skin Sunright Insta Glow Tinted Self-Tanning Gel

Nu Skin Sunright Insta Glow Tinted Self-Tanning Gel
2019. július 14.

1000 Ft-ért jutottam hozzá egy kedves ismerősömtől,kipróbálásra. Pont annyit is ér,30 dollár szó szerint rablás ezért a termékért. Hol is kezdjem,hogy miért is nem érdemes közel 10.000 Ft-ot beleinvesztálni.... Nem túlságosan gazdaságos kiszerelés,eddig három alkalommal használtam és talán még két továbbira lesz elég. Jellegzetes önbarnító szaga van,felkenés után órákig ragacsos marad tőle a bőr /pedig vékonyan kentem/,én biztosan nem vennék rá ruhát. Nem érdemes rétegezni,mert sokkal barnább nem lesz tőle az ember,viszont annál inkább kiszárítja a bőrt. Előnye,hogy rólam nem foltosan kopott,hanem fokozatosan halványult el a szín - ennek szól a két csillag. A DM saját márkás önbarnítójával ugyanezt a hatást lehet elérni potom 1399 Ft-ért. :)

Focallure Baked Blush

Focallure Baked Blush
2019. június 20.

Eddig 3 színt sikerült beszereznem,de gondolkodom a negyediken is! Azt hiszem,ezzel mindent el is mondtam erről a készítményről. :D Egyszerűen zseniális termék: könnyen eldolgozható,mesés pasztell árnyalatokkal és selymes fénnyel. Kimondottan matt párti vagyok,de ezeket a pirosítókat imádom! Mindennapi sminkem meghatározó része. Ebay-ről rendeltem őket 5-600 Ft körüli áron.

Soliteint Mélyfeszesítő Liposzóma Arckrém

Soliteint Mélyfeszesítő Liposzóma Arckrém
2018. november 23.

Nagyon kellemes állagú és illatú krém,az áráról már nem is beszélve. :) Én nappalra,smink alá használom,arra tökéletes,nem zsírosít. Használtam már luxus arcápoló krémet is,összehasonlítva a két terméket én nem érzek különbséget.