bellehercegno

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Creed Love in White for Summer

Creed Love in White for Summer
2022. április 8.

Brrr.....de sablonos egy illat ez, főleg Creed létére! A francia riviérára pont nem tudnék asszociálni róla, sőt gyakorlatilag a világon semmire sem . Az biztos, hogy hasonló parfümökkel már hozott össze a sors, mert az volt az első benyomásom,hogy én bizony éreztem már korábban is. Van benne valami iszonyatosan zavaró, ami elnyomja a fehér virágokat, pedig azokat igazán kedvelem. 45 éves leszek maholnap,de képtelen lennék viselni. Talán az a legjobb szó rá,hogy közhelyes. Az árát inkább hagyjuk! :( Elnézést kérek a rajongóitól!

Balea Med Ultra Sensitive Kézkrém

Balea Med Ultra Sensitive Kézkrém
2022. március 20.

Demonshadow véleményét tudom osztani én is. Nagyon rossz tapasztalataim vannak ezzel a kézkrémmel és számomra megdöbbentő,hogy sokaknak mennyire bevált. Való igaz, napjában 5x is kenhetem, akkor se ér semmit sem. Így viszont felesleges pénzkidobás, ráadásul a kezem is csúnya. :( Több,mint egy évet adtam neki, úgyhogy nem kapkodtam el az értékelést. Én egyébként a többi Balea Med terméktől sem voltam elájulva,sőt! Idővel lecseréltem mindet és most ez a krém is erre a sorsra jutott. :(

Essence Instant Matt Sminkfixáló Spray

Essence Instant Matt Sminkfixáló Spray
2022. március 17.

Nem tudom,van-e ennél a fixálónál rosszabb??!!!! :D Az égvilágon semmire nem jó, se smink fölé, sem pedig alá, nem fixál, nem mattít, a szemfestéket inkább elkeni, az arcot ragacsossá teszi, áhh katasztrófa,teljes pénzkidobás, nehogy megvegyétek! :D