bellehercegno

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Natura Siberica Royal Caviar Beluga Caviar Extra-Lifting Face Cream

Natura Siberica Royal Caviar Beluga Caviar Extra-Lifting Face Cream
2024. május 16.

Sokáig szemeztem ezzel a termékkel, az itteni vélemények csigáztak fel ennyire, míg végül sikerült megkaparintanom. :) Az eddigi legjobb hidratáló / lifting krém, amivel eddig találkoztam.Éjszakára szoktam felvinni, nappalra csak szemránckrémként használom, mert bár nem túl testes, és az én bőröm gyorsan be is szívja, mégis picit vastagnak érezném smink alá.

Roppant kellemes állagú és illatú csoda ő, szépen tölt és kissé talán simít is, illetve mintha valamivel halványabbak lennének a karikáim, mióta a repertoárom részét képezi.
A csomagolás valóban szemet gyönyörködtető, a doboz amiben érkezett is mesés, bár néha elgondolkodom, hogy miként imádkozom ki a krémet a flakonból, ha a csavarós - pumpás kupak bekrepál. :) Az ára elkezdett felfelé szökni az utóbbi időben, én akciósan 4300 Ft körül rendeltem a notinoról, ennyiért ajándék volt, de a dupláját is megérné. Ahogy írtam csak éjszakára használom, nappalra pedig egy pici pötyit a szemem alá, így biztosan sokáig elég lesz. Mindenképp újra fogom vásárolni és jó szívvel ajánlom a korosztályomnak / 47 éves leszek az ősszel /.

Nagyon ritkán kap tőlem kozmetikum 5 csillagot, mert ahhoz már csúcsszupernek kell lennie, de ebbe a szépségbe nem tudok belekötni. :)

Catrice Under Eye Brightener

Catrice Under Eye Brightener
2024. május 16.

Engem hatásában és állagában is a selyemfényű szemhéjkrémekre emlékeztet. Sajnos korrektornak nem vált be, pedig próbálkoztam vele többféle módszerrel. Vékonyan, vastagon, primer alá és fölé, alapozó alá, de sokat nem javít a helyzetemen sajnos. Inkább primernek jó, mert ha bármit ráken az ember lánya még esetleg ,azt nagyon szépen tartja, de az én karikáim beintettek neki, ráadásul bármennyire vékonyan próbálom felvinni / ecsettel és az ujjacskámmal is /, kis idő elteltével a szem alatti redőkben picit összeáll, mindig utána kell igazítani.A ráncokat pedig felerősíti, ha kerül még rá másik termék / színben megfelelő korrektor, netán alapozó /. A rózsaszín nagyon világos, a sárga meg túlságosan sárgás, nekem egyik szín sem testhezálló. :(

A shea vaj miatt bízom a hidratáló hatásában és hatalmas a kiszerelése, ezért kapja a két csillagot.
Szomorú vagyok. :(

Dove Summer Revived Önbarnító Testápoló Közepes-Sötét Árnyaltú Bőrre

Dove Summer Revived Önbarnító Testápoló Közepes-Sötét Árnyaltú Bőrre
2024. április 21.

Hatalmas csalódás ez a készítmény nekem, kimondottan rosszul sikerült önbarnítós testápoló a márkától. Bizonyos árfekvésig szinte mindent kipróbáltam már, ha önbarnításról van szó, így bőven van összehasonlítási alapom.

Sorolom is a hátrányait: árához képest nem gazdaságos, mert bőségesen kell felvinni, hogy legyen tőle némi színed, így gyorsan fogy. Úgy ragad, mintha Technokol rapiddal kented volna be magad, örülsz, ha heti 1 éjszakát túlélsz vele, nem hogy minden nap használd, mindeközben a bőröd csodásan izzad alatta. A színe nem bronzos rajtam, hanem egyértelműen sárgás. Ne számíts rá, hogy mély színt ad majd, inkább csak egy haloványka árnyalatot. Barna biztosan nem leszel tőle.

Egyetlen pozitívuma, hogy nem kopik annyira foltosan, bár a fentiek miatt én nem használtam egymás utáni napokon, maximum 1 alkalommal egy héten. Ha rétegezi az ember elképzelhető, hogy foltosan mond majd búcsút a bőrének.

Azt hittem, hogy ezzel a krémmel megtaláltam az önbarnítás Szent Grálját, így rögtön 3 tubussal vásároltam belőle. :( Mentségemre szóljon, a kis kiszerelés árán jutottam a 400 ml-es flakonhoz, viszont úgy vártam, hogy elfogyjanak, mint a Messiást.
Ha már Dove, a Derma Spa véleményem szerint milliószor jobb ennél és az legalább ad egy szép, barna színt.
Ebben az árfekvésben a Ziaja Cupuacu százszor jobb választás.
2 csillag részemről csakis azért, mert nem szárítja a bőrt.