bellehercegno

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

La Mer Creme de La Mer Hidratáló Krém

La Mer Creme de La Mer Hidratáló Krém
2021. január 13.

Elnézést kérek a rajongóitól,de ez a krém ennyiért egy rossz vicc! Ajándékba kaptam egy barátnőmtől egy mini kiszerelést belőle és nagy reményekkel telve kenegettem magamra várván valamit,ami miatt ennyibe kerül. Hát várhattam volna az idők végezetéig,mert a csoda /sőt tulajdonképpen semmi/ nem történt meg. :D Pont annyit tud,mint mint egy olcsó drogériás krém. Szigorúan 1 csillag,aki beárazta,az pedig szégyellhetné magát. ;)

Isana Professional Collagen&Biotin Sampon

Isana Professional Collagen&Biotin Sampon
2021. január 6.

Igazándiból Aussie sampont indultam el vásárolni,de karácsony előtt pár héttel nem volt szívem nagyobb összeget kiadni rá. Ahogy vizslattam a kínálatot a Rossmannban,ezen a terméken akadt meg a szemem.Most már tudom,hogy nagyon jó vétel volt. :) Vékonyszálú,de dús,szőkített hajam van,ami sajnos tartás nélküli és könnyen zsírosodik. Nyilván ez a sampi sem tesz csodát,de ad azért egy pluszt,amitől sokkal erőteljesebbnek tűnik a végeredmény és a száraz samponért is picit később kell csak nyúlnom. ;) Egy teljesen áttetsző samponról beszélünk egyébként, fenomenális illattal. Jó szívvel ajánlom,nálam ez a készítmény határozottan 5 csillag. :)

Dove Purely Pampering Sweet Cream & Peony Tusfürdő

Dove Purely Pampering Sweet Cream & Peony Tusfürdő
2020. december 2.

Nekem ez nagyon nem!!!! Pedig általában jó barátságokat ápolok a Dove tusfürdőkkel,viszont ezzel a termékkel kapcsolatban nem igazán vannak pozitív tapasztalataim. Bár krémes,de nehezen kenhető,kicsit sem habzik,a sűrűsége miatt egy idő után alig lehet kiimátkozni a flakonból /hiába tároltam fejjel lefelé/ és a legnagyobb bűne,hogy borzasztóan szárít. Alig vártam,,hogy elfogyjon,soha többet nem fogom újravenni.