Bellita

Regisztráció dátuma: 2019. január 28.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. január 28.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

MosóMami Eco-Z Q10 + Argan Oil Testápoló

MosóMami Eco-Z Q10 + Argan Oil Testápoló
2020. április 12.

Rögtön zuhanyozás után használom,nekem hamar beszívódik , kellemes illata van. Puha lesz utána a bőröm.

Magic Hair Splash (Epres/Citromos)

Magic Hair Splash (Epres/Citromos)
2020. április 12.

Kiindulva abból, hogy nekem van egy kis citrus allergiám ami annyit jelent ha pl grapefruit levet ittam nagyon nagy pattanások jöttek ki az arcomon , persze ha hosszabb távon ittam mindennap, épp ezért az epres ízűre esett a választásom. Az íze nekem kifejezetten tetszik. :)
Fél éve iszom mindennap este. Ugyan használok más hajápolót is viszont én azt érzékelem ettől a pezsgőtablettától, hogy sokkal rugalmasabbak a hajszálaim és valamennyivel erősebbnek érzem a hajamat tőle. Az biztos, hogy más lett a hajam pozitív értelemben.
A növekedést nem tudom megállapítani, bár hosszabb lett a hajam és vannak babahajaim is de nem tudom, hogy ettől vagy az olíva olajtól és henna használata miatt, vagy esetleg mind a 3 együtt. :) Egy próbát azért megért. Én nem bántam meg. Tovább fogom még inni aztán lehet a kapszulára átváltok.

Catrice Galactic Glow Áttetsző Hatású Körömlakk

Catrice Galactic Glow Áttetsző Hatású Körömlakk
2020. április 12.

A 02-es (iridescent illusion) árnyalata van meg, szép a színe de nem elég tartós. Könnyen kopik, már a 2. napon eléggé lekopott kár érte mert a színe nagyon bejövős.
A nagyon csillámos hatású 04-es fast and lightning van meg még, ami a csillámosságából kiindulva azért jobban tartós. Szép enyhe rózsaszínes színe van.
Bő fél éve nem nyúltam egyikhez sem de még mindig nem száradtak be. Kap tőlem ezért is 4*-ot.