belluuus

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 28.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 28.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Akneroxid 100 mg/g Gél

Akneroxid 100 mg/g Gél
2019. február 1.

Már nagyon régóta kiszerettem volna próbálni.. Tegnapelőtt megrendeltem, tegnap átvettem és este ki is próbáltam. Reggel megijedtem magamtól a tükörben. Nem kentem egész arcra, sőt aláhidratáltam, nehogy nagyon szárítson. A bőröm tiszta piros lett.. Ahogy felkeltem rögtön lemostam de pár óra elteltével sem tűnt el a pirosság. 🙁
Többet biztos nem fogom használni...

Balea Med Ultra Sensitive Sampon

Balea Med Ultra Sensitive Sampon
2018. december 8.

Valami gyengéd, kímélő sampont szerettem volna. Mivel nagyon baráti az ára, megvettem ezt. Használatakor teljesen rendben van, jól tisztít. Viszont miután megszáritottam a hajam, vettem észre mennyire korpás lett a fejbőröm...(soha nem szoktam korpás lenni) Ez után még próbálgattam, de minden alkalommal tele lettem korpával. :( Úgyhogy már nem is próbálkozok vele.. Sajnálom, hogy nem vált be.

Vichy Dermablend 3D Korrekciós Alapozó

Vichy Dermablend 3D Korrekciós Alapozó
2018. április 24.

Szerelmem ez az alapozo. 2 honapja hasznalom, ugyhogy mar tudok rola velemenyt mondani :) Suru a texturaja, keves is eleg belole, nagyon-nagyon jol fed, ami az en boromre nagyon is ra fer. Nem kell ra puder, mert matt lesz a vegeredmeny. Nem irritalja az erzekeny borom es amiota hasznalom mintha szebb lenne az arckepem :) Nagyon kenyelmes a viselete es akar 20 orat is kibir, szinte tokeletesen. Ez valami hihetetlen :D Imadom. Nem a legolcsobb, de teljesen megeri a penzt, mert nagyon sokaig eleg. 25os arnyalat van meg, es kb 2 honap alatt picivel tobb mint a felet hasznaltam el. Ajanlom mindenkinek akinek zsiros a bore, szaraz borhoz pedig jol ala kell hidratalni.