bendee91

Regisztráció dátuma: 2012. január 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. január 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Balea Hornhaut-Entfernersocken Feel Well

Balea Hornhaut-Entfernersocken Feel Well
2019. augusztus 19.

2 hete próbáltam ki, az első napokban kb semmi, aztán elkezdett nagyon durvan hamlani a talpam, tegnap meg egy habko szivaccsak atdorgoltem es most olyan puha a labam. Csak ajanlani tudom, biztos ujraveszem meg. Senki se ijedjen meg, ha elso napokban nem latszik eredmeny.

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Low Shampoo

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Low Shampoo
2017. november 9.

Hát én videókból hallottam erről a termékről, de ott is szemet szúrt mennyire fényes lett a hajuk utána, így gondoltam egy próbát megér. Épp kellett sampon is, ha csak olyan lesz, mint az eddigi samponok akkor sek veszítek.
Nekem nem volt fura, hogy nem habzik, azt hittem zavaró lesz vagy nem érzem, hogy tisztítana, de semmi negatívat nem tapasztaltam.
Kicsit alaposabban krll kiöblíteni, mert elég sűrű az állaga. Mikor szárítottam a hajam alul a hajtöveknél zsírosabbnak tűnt még nedvesen, meg is ijedtem, hogy nem mostam ki alaposan. ...aztán megszárítottam, kivasaltam a hajam, mint mindig. És imádom. Nekem hosszú, derékig érő hajam van és mellette nagyon sok is. Most olyan légis, könnyednek érzem, mintha megritkította volna a fodrász. Egyszerűen imádom ezt az érzést. A hajam súlyából kifolyólag nekem hamar zsírosodik, ahogy a fejbőrömhöz lapul, de eddig ennél elég pozitív.
Valóban sokat kell nyomni, de megjegyzem, hogy kb kis adagokat pumpál ki egyszerre, tehát ami mennyiséget kinyomok én annyit rendes samponnál is elhasználtam, ha nem többet.
Amíg tele van addig ez a pumpás megoldás nekem bejön, csak mivel elég sűrű félek, hogy sok majd a flakon falához tapad vagy nem tudom kinyomni.
Árban szerintem teljesen oké. 6€ valamennyiért vettem a Müllerben.
Én csak kívánom, hogy ne szokja meg a hajam és maradjon mindig ilyen a hajam mosás után.
Még a flakon kialakítás miatt sem vonok le, mert nekem ez most egy abszolút kedvenc lett.

The Body Shop Kókuszolajos Kézfertőtlenítő

The Body Shop Kókuszolajos Kézfertőtlenítő
2017. október 11.

Nem ragad, szerintem fertőtlenít is, azt persze nem tudom mennyire, de elhiszem neki. Viszont én nekem az orrommal van vaoami baj, de az összes kókuszos TBS terméknek semmi illatát nem érzem. Mintha a semmit szagolnám, így meglep, hogy páran ezt megjegyeztétek milyen jó kókuszos az illata. Zárójelben megjegyezném a testvajnak meg a testpermetnek sem érzem az illatát. Ezt nagyon sajnálom, mert imádom a kókuszt.
Illetve az árát sokkalom, itt kint 5.50€...:D szerintem ez kész rablás, egy 3€t tartanék reálisnak érte.

1 MÁRKA

BES