Benedetta88

Regisztráció dátuma: 2018. január 29.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. január 29.
Bőrprobléma: -

Lierac Hydragenist S.O.S. Hidratáló Maszk

Lierac Hydragenist S.O.S. Hidratáló Maszk
2022. május 20.

2x6 ml-s változatban szereztem be kiváncsiságból. Az illata szerencsére nem tolakodó, nagyon diszkrét rózsás. A színe halvány rózsaszínes átlátszó. Az állaga krémes, ecsettel könnyen felvihető. Különösebb változást lemosáskor észleltem, ugyanis láng vörös lett az arcom tőle. Nem égetett, nem csípett, de nagyon meleg érzete lett az arcbőrömnek és mindenhol piros lett ahova felkentem. Miután lement a pirosság semmilyen pozitív változást nem véltem felfedezni. Pár héttel később újra bátorkodtam vele kísérletezni és sajnos ugyanezt produkálta a bőrömön, úgyhogy a kukában végezte. Sosem volt még ilyen tapasztalatom egy maszkkal sem és a parfümözött termékek sem okoztak még ilyen szintű irritációt.

Payot Water Power Morning Mask

Payot Water Power Morning Mask
2022. május 4.

Szintén reggeli maszk, amit este használtam. Kádas fürdőzések alkalmával igazi spa érzést nyújt. Tökéletesen beszívódott és feltöltötte a bőrömet. A szérum mennyisége sok, jut belőle a nyakra is bőven. Lehet, hogy újra veszem.

Payot Teens Dream Morning Mask

Payot Teens Dream Morning Mask
2022. május 4.

Kombinált bőröm van és sajnos néha még pattanások is előfordulnak. Mint a többi Payot maszk, ez sem okozott semmilyen irritációt a benne lévő parfüm ellenére sem. Kellemes illatú, szérummal bőven átitatott maszk, melynek méretére már "panaszkodtam", de ettől függetlenül teljesen jól használható. Szépen lemattította a bőrömet, szemmel látható volt, hogy "maszkoltam", de ezt leszámítva mást nem vettem észre. A többihez hasonlítva csak 3*, de nyilván nem az én 30-as korosztályomat célozta meg ez a kezelés.

2 ÖSSZETEVŐ

Citrus Limon (Lemon) Juice Extract EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott