Benedetta88

Regisztráció dátuma: 2018. január 29.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. január 29.
Bőrprobléma: -

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál
2020. június 1.

Jó pár évvel ezelőtt törzsvásárlói regisztrációhoz kaptam ajándékba. Eleinte szerettem, bár a keféje sosem volt a kedvencem. Nekem nem pergett le, nem maszatolódott, viszont több festéket vett a fel a keféje és ez sajnos felvitelkor meglátszott, mert csomókban ült a festék a pilláim végén. Ezenkívül nagyon hamar kezdett beszáradni, amit a régebbi spiráljaimnál nem igen tapasztaltam, így meglepett. A teljes árának a töredékéért már jobb spirálokat kapunk..

Garnier Fructis Coco Water Sampon

Garnier Fructis Coco Water Sampon
2020. június 1.

Pár éve ezzel is kísérleteztem...Pont a célcsoportnak megfelelő lennék, de sajnos csak rontott a helyzeten. Hajmosás másnapján már zsíros volt a hajtövem, tehát még jobban felgyorsította a zsírosodást. A hajvégeimmel pedig aztán semmit sem csinált. Az illata volt az egyetlen pozitívuma.

Garnier Fructis Aloe Vera Hair Food 3in1 Hajápoló Maszk

Garnier Fructis Aloe Vera Hair Food 3in1 Hajápoló Maszk
2020. május 25.

Az illatát és állagát nagyon szeretem. Az ára és a mennyiség szintén kedvező, de sajnos nekem nem hozta a csodát. Igaz szkeptikusan is álltam hozzá a drogériás tapasztalatok miatt. Eleinte be is igazolódott a feltevésem, hogy úgysem fog használni. Még szárazabbá tette a hajvégeimet, nem akartam elhinni. Száműztem is egy időre, aztán kipróbáltam úgy, hogy hajmosás előtt, száraz hajvégeimre és a teljes hajhosszra kentem fel, majd turbánba csomagolva a hajam rajta hagytam egy jó félórát, volt amikor egy órát is. Ezután lemostam, majd szokásos sampon-balzsam következett. Na és akkor ámultam el, hogy jééé működik. Teljesen beszívta a hajam, már mikor lemostam éreztem, hogy valami változott. Puha és hidratált lett a hajam, amely amúgy is okoz problémát, mert hamar zsírosodó viszont a vége sivatag szárazságra hajlamos. Ez egy ideig működött is, amikor éppen kedvem és időm engedte, akkor ebben a fordított sorrendben használtam. Aztán újra a normál sorrendben kezdtem el használni, akkor már hozta az úgymond "megszokott" eredményt, de mostanra, hogy a végére jutottam már szinte semmi hatása nem volt...Nem tudom, hogy a hajam szokott e ennyire hozzá, vagy szimplán nem nekem találták ki, pedig az érintett célközönséghez tartozom szerintem. Ez miatt viszont nem fogom újra venni, mert nem akarok ennyit babrálni, meg kísérletezgetni egy termékkel sem..Összességében nem rossz, de nem is ájultam el tőle, épp ezért nekem csak 3*

1 ÖSSZETEVŐ