Benedetta88

Regisztráció dátuma: 2018. január 29.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. január 29.
Bőrprobléma: -

Felce Azurra Doccia Benessere Con Olio Di Karitè Idratante

Felce Azurra Doccia Benessere Con Olio Di Karitè Idratante
2021. május 8.

Imádom a Felce tusfürdőket, habfürdőket, mert nagyon jó minőségűek. Ez az illat is szenzációs, sokáig érezni a bőrömön. Az állaga elég sűrű és jól habzik. Igazi frissítő élmény vele tusolni.

Vichy Liftactiv Collagen Specialist Creme

Vichy Liftactiv Collagen Specialist Creme
2021. május 8.

15 ml-s kiszerelés gazdája vagyok szerencsére. Mert sajnos nem ájultam el ettől a krémtől, pedig ígéretesnek tűnt mikor megjelent. Amint letekertem a kis csinos mini tégely tetejét, megcsapott a parfüm és alkohol szag. Ugyanezt éreztem anno a Slow Age krémnél is. Egyébként gyorsan beszívódik, szép, kisimult, feltöltött bőrképet ad reggelre. Bevallom még nem értem a végére a tégelynek, mert elég nehezen veszem rá magam esténként, hogy használjam. Irritációt nem okozott. Felkenéskor testesnek érzem, ami hamar elmúlik szerencsére miután beszívódott. A C vitamin miatt pedig ígéretes lett volna, de nem szívesen használok olyan arckrémet, amiben alcohol denat és parfüm van.

Yves Rocher Pirosító

Yves Rocher Pirosító
2021. május 8.

Rendeléshez kaptam ajándékba a "Bois de Rose" árnyalatban. Szerencsére pont bevált az árnyalat, természetes és jól pigmentált, mégis diszkrét hatást lehet vele elérni. Teljesen természetes, szinte észrevehetetlen rajtam, csak olyan napcsókolta, egészséges arcbőr hatását érem el vele.

1 ÖSSZETEVŐ