benkovicanna

Regisztráció dátuma: 2011. november 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. november 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Burt's Bees Super Shiny Grapefruit & Sugar Beet Sampon

Burt's Bees Super Shiny Grapefruit & Sugar Beet Sampon
2012. március 26.

Szoval, ezek szerint lehet rendelni Amerikabol. Nagyon szep puha es fenyes lesz tole a hajam. Ha hazamegyek, minden noismerosomnek Burt's Bees hajapolo termekeket viszek ajandekba es mindenkitol lelkes visszajelzeseket kapok. Raadasul az osszetevolista is vonzo, csupa biztonsagosnak itelt komponens...
Update: sajnos hosszabb tavon kicsit kiszaritja a fejboromet es a hajamat, tobbszor nem veszem meg.

Neutrogena Ageless Intensives Tone Correcting Daily Moisturizer SPF30

Neutrogena Ageless Intensives Tone Correcting Daily Moisturizer SPF30
2012. február 21.

Ha a hidratalo kremem fole hasznalom, akkor az tul sok a boromnek, teljesen eltomiti a porusaimat, de ha csak onmagaban hasznalom, akkor nem okoz problemat. Kicsit zsiros lesz tole a borom. Mas hatast egyelore nem vettem eszre a boromon; remelhetoleg fenyvedokent jol funkcional.

Neutrogena Oil-Free Acne Wash Daily Scrub

Neutrogena Oil-Free Acne Wash Daily Scrub
2012. január 2.

Hatarozottan simabb lett tole a borom, de a mitesszereim fel ev kitarto hasznalat utan sem csokkentek, ugyhogy tobbszor nem veszem meg.

Update: a hátamon is problémás (pattanásos) a bőröm és ott is használtam, mielőtt kb. 2 hónappal ezelőtt abbahagytam. Ekkor az arcomon elkezdtem mást használni, a hátamon viszont azóta csak sima tusfürdőt használok (Alverde Papaya-Homoktövis tusfürdő). Nos, ez a hátamon fennálló helyzet nagyon látványos romlását eredményezte, úgyhogy úgy tűnik, azért mégiscsak hatott valamennyire ez a radír-lemosó. Ha a mitesszereket nem is tüntette el elég hatékonyan, azért a pattanások számát jelentősen csökkentette.
(Az alternatív magyarázat az, hogy ebben az Alverde tusfürdőben van valami, ami nagyon irritálja a bőrömet.)

1 MÁRKA

9 ÖSSZETEVŐ