benzol

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence Blush Up! Pirosító

Essence Blush Up! Pirosító
2014. május 28.

Régóta szemeztem a képen látható árnyalattal, nem vettem meg... Aztán megláttam, hogy van rózsaszínesben is... Jött velem mind a kettő. :D Eddig csak pirosas és barnás pirosítóm volt, most kiegészült a készlet, és azt hiszem, ideje is leállnom. :D Nekem egyelőre a rózsaszínes jobban bejön, annál szinte nincs is különbség a két szélső szín között. A narancsosnál ahogy már valaki írta előttem, elég nehéz kis mennyiségben összekeverni a kettőt. Ettől még nagy a szerelem, 5*. :)

Garnier Essentials Sensitive 2in1 Nyugtató Sminklemosó

Garnier Essentials Sensitive 2in1 Nyugtató Sminklemosó
2014. május 14.

Hatékonynak tényleg hatékony, pikk-pakk leszedi a szemceruzát, spirált. De ez a rázogatás.. hiába rázom össze, amint lefelé fordítom, az olaj egyből elkezd felfelé vándorolni és csak a vizes rész jön kifelé... Óvatosan meg szoktam billenteni, hogy kijöjjön pár csepp olaj a vattára, aztán zutty, felfordítom és jöhet a víz. :D Macerás de hatásos.

Remington S6500 Sleek And Curl Hajsimító

Remington S6500 Sleek And Curl Hajsimító
2013. november 16.

Tegnap érkezett meg a drágaságom, máris imádom. :) A göndörítős mozdulaton még van mit dolgozni, de első próbálkozásra nem is olyan bonyolult, mint gondoltam. :) Aki már egy ideje használja, attól kérdezném: bírja a strapát a vezeték? Úgy értem, ami ott körbeforog, nem szakad meg a sok tekergetéstől?