Best of Beauty 2019

Berberis

Regisztráció dátuma: 2012. május 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. május 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lovely Vampire Lashes Szempillaspirál

Lovely Vampire Lashes Szempillaspirál
2019. március 25.

Ezèrt az árèrt nem rossz kis termèk. Nekem első pár alkalommal elèg nehèz volt bánni a kefèjèvel, plusz tapasztott is. Mostmár a tapasztást nem èrzèkelem ès nagyon szèp pillákat tudok vele kèszìteni, bár ehhez sokszor vègig kell mennem rajtuk. Viszont a problèmám, hogy nem túl tartós, kenődik a szemem fölè ès alá is. Emiatt nem hiszem, hogy ùjravennèm, de egy próbát megèrt.

s-he stylezone Eye Shadow Base

s-he stylezone Eye Shadow Base
2019. március 11.

Elfogyott a NYX HD szemhéjalapom, amivel nagyon meg voltam elégedve, és hirtelen felindulásból úgy gondoltam a sok jó vélemény hatására, hogy kipróbálom ezt a terméket, mint olcsóbb alternatívát. Sajnos nekem nem vált be. Igaz elég olajos és rejtett is a szemhéjam, de nálam csak egy fél napot bír ki, míg a NYX volt, hogy 20 órán át kellett, hogy állja a strapát, is ment neki. Már újravettem a NYX-et, de ma véletlenül mégis ezt a terméket raktam fel. Sajnos délutánra megint összegyűlt a szemfesték a szememen, pedig ugyanez a paletta, amit ma is használtam, pár napja a NYX-es bázissal késő estig fent volt hiba nélkül, míg le nem mostam. Most el is határoztam, hogy kidobom szegénykét, nehogy megint mellé nyúljak. Nálam sajnos így nem tölti be a funkcióját, ritkán sminkelek pár óra kedvéért. Nagyon olcsó, és fél napra jó lehet, ezért kap egy 3-ast.

MakeUp Revolution Re-Loaded Palette - Newtrals 2

MakeUp Revolution Re-Loaded Palette - Newtrals 2
2019. március 6.

Pigmentált, könnyen satírozható színek. Van benne több matt barna is az árnyaláshoz, és egy matt világos szín, ami nem fehér, de a bőrnél, legalábbis az enyémnél, azért világosabb picit. Egy sötét barnát, vagy feketét kicsit hiányolok belőle, de így legalább nem esek nagyon túlzásba a sminkemmel. :) Ha meg nagyon akarom, előveszek egy monót, vagy egy másik palettát, amiben van. Eddig minden sminkkel nagyon meg voltam elégedve, amit vele készítettem. Most a kedvenc palettám, bár bevallom, nincsenek nagyon drága szemhéjpúdereim. Ha szeretitek ezt a színvilágot, ennyi pénzért ne hagyjátok ki! :)