Bere317

Regisztráció dátuma: 2020. október 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. október 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Babydream Extra Sensitives Pflegeöl

Babydream Extra Sensitives Pflegeöl
2020. november 28.

Dupla lemosás első lépéseként használom. Kissé nehezebb lemosni, hisz nem is igazán erre találták ki, de a bőröm és én is szeretjük. Szép INCI és jó ár, teljesen elégedett vagyok vele

Sebamed Ápoló Gél pH 5,5

Sebamed Ápoló Gél pH 5,5
2020. november 28.

Még kicsit bajban vagyok ennek kapcsán. Első alkalmakkor igen, de azóta is 1-3 pont van, ahol rendszeresen csíp, bár azóta jellemzően ott ahol esetleg tényleg van probléma is. Ennek ellenére ez nem teszi kellemessé a használatot.
Illetve jelenleg van egy dilemmám, mert nem tudom, hogy a hámlasztó okoz-e purgingot, vagy pedig ezt a gélt nem szereti a bőröm és kipattogtam tőle - már úton van az új hidratálóm, hogy ezt kiderítsem, ha nem felejtem el, mindenképp updatelek.
De a hidratáló hatásával meg vagyok igazából elégedve, így most nem szeretném még lehúzni nagyon.

UPDATE:
Még nincs egy hete, hogy megérkezett és lecseréltem a rutinomban, de a pattanásaim jelentős részéről elkezdett lehúzódni a gyulladás, így azt kell mondanom, hogy tőle gyulladt be csúnyán az arcom, így 4*-ról lejjebb kell venni. Jár 2* az INCI miatt, meg mert hidratálni jól hidratált, de sajnos a bőröm nem szerette... :/

Helia-D Cell Concept Hidratáló Szérum Normál/Kombinált Bőrre 35+

Helia-D Cell Concept Hidratáló Szérum Normál/Kombinált Bőrre 35+
2020. november 2.

Impulzus vásárlás volt részemről, miután anyukám megmutatta és megtetszett. A zsíros bőrömnek sokszor hidratálóként is elegendő, de ezt azért nem jelenteném ki általános érvényűnek. A pattanásaimon viszont nem veszek észre annyira jelentős változást, ahhoz szerintem jobban hangsúlyba kell helyezzem a niát. Egy könnyed krémnek jó, de újravenni várhatóan nem fogom.