Beren

Regisztráció dátuma: 2013. június 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. június 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás Megnézem

NYX Soft Matte Lip Cream

NYX Soft Matte Lip Cream
2017. november 6.

Hihetetlen rég vártam h végre legyen egy Nyx termékem, leginkább ez a folyékony matt rúzs volt az álmom. Végre, hosszú évek után sikerült beszerezzek egyet. Mégpedig a Transylvaniát... csakhogy ez nem álom hanem rémálom... hihetetlen foltos, nem pigmentált kellően, gyakorlatilag képtelenség egyenletesen felvinni. Hol sokat visz fel, hol leszedi. Hosszú percek mire elfogadható a végeredmény. Egy nem nyálas kis csókolózást kibír, viszont evésnél azonnal eltűnik, méghozzá ocsmányul. A sokkal olcsóbb matt rúzsaim 100000 x többet tudnak. Óriási csalodás! Ez abszolút nem minőségi termék!

Astor Seduction Codes N°2 Szempillaspirál

Astor Seduction Codes N°2 Szempillaspirál
2016. szeptember 17.

Szeretem, mert csodás a végeredmény amit el tudok érni vele. Hosszú, göndör, nem összeragadt pillák.
Viszont amiért haragszom, hogy kivétel nélkül összekeni a szemhéjam... Nem erős a színe és kevés festéket vesz fel, így 3 réteg szükséges belőle. Pepecselős és hosszadalmas vele dolgozni, de igazából megéri! Viszont talán a legnagyobb hibája, hogy ha egy minimálisan is bekönnyezem csípi a szemem. Ez az első spirál aminél ezt tapasztalom sajnos.

Rexona Biorythm Ultra Dry Deo Stift

Rexona Biorythm Ultra Dry Deo Stift
2016. augusztus 28.

Jól véd, jó az illata, de sajnos lemoshatatlan... és ez számomra nagyon kellemetlen érzés. Sajnos másik negatívuma, hogy fehér csíkokat képez a kis ráncokba.