bereni4

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 35 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 35 vétel
Megnézem

Innisfree The Minimum Sun Cream SPF25 (régi)

Innisfree The Minimum Sun Cream SPF25 (régi)
2016. április 1.

Így van, könnyű, hidratál; a száraz bőrömön fényt hagy aminek fehéres beütése van (főleg homlokomon) de ez nekem külön tetszik! Itt vettem zsiben. Köszi NoraH!

Missha Time Revolution Night Repair Science Activator Borabit Ampoule

Missha Time Revolution Night Repair Science Activator Borabit Ampoule
2016. április 1.

Jó érzés használni, finom a bőrömnek, tetszik hogy hidratál, persze esténként, a retinol tartalom miatt. Tudja vki a %os arányt?
Barnás a színe, híg cucc. Tele jóságokkal. Ahol épp irritált a bőröm oda azért nem tudom kenni, de amúgy a termék teljesen rendben van.

Paula's Choice Clinical Ultra-Rich Moisturizer

Paula's Choice Clinical Ultra-Rich Moisturizer
2016. április 1.

Télen borzalmasan száraz/vízhiányos a bőröm, kb 5 kencét kenek rá egymás után, hogy vmi hidratáltság érzésem legyen. Piros száraz foltok is vannak, de nem viszketősek, igaz időszakosan;, ez a krém sajnos nem segít rajtuk. Bioderma Cicabio (meg La Roche Posay Cicaplast is ) a legjobb azokra (eddigi próbálkozásaim alapján) , ez csak csípi. Engem különben nem hidratál eléggé, a Cosrx csiganyálas géljével keverem, vagy alá kenek több mást, mert önmagában nem nyújt komfortérzetet. A sok antioxidánsért, és mert (sajnálom ez van :) elfogult vagyok Paulával, 4 csillag.
Pl az Earth Sourced tonikot meg a sötétkék Resist arckrémeket szeretik még a piros foltok is. :-)