berenyiagness

Regisztráció dátuma: 2019. április 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. április 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Kérastase Specifique Balancing Shampoo

Kérastase Specifique Balancing Shampoo
2019. szeptember 22.

Egy fodràszüzletben vàsároltam meg a terméket az eladó hölgy tanácsára, azt mondta ezzel a termékkel nem lőhetek mellé. Lassan egy hónapja használom és a fele tubus még meg is van, nehezen habzik ezért többet használok a kelleténél de még így is megérte. A hajtövem gyorsan zsírosodik a hajvégem pedig száraz, úgyhogy ezt nekem találták ki. Bevállt, valóban elég heti kétszer hajatmosnom, puha hatás és kellemesen tiszta fejbőr. Az illata szuper nem túl intenzív sajnos gyorsan el is illan de ettől függetlenül engem meggyőzött.

Dior Diorshow Iconic Overcurl Szempillaspirál

Dior Diorshow Iconic Overcurl Szempillaspirál
2019. július 7.

Szép, ívelt pillákat eredményez. A hajlított keféjének eredménye képpen mindenhová szépen eloszlatja a festéket és végre a szemem sarkába is jut. Mint minden Dior termékben ebben sem csalódtam pedig csak pár hete használom, remélem kitart a tubus végéig és nem szárad be mint ahogy ezt páran írták előttem. Egész napos tartást eredményez pont úgy mosom le este ahogy azt reggel felkentem, nem pandásít és a melegben is kitart. Én imádom!

Kevin Murphy Blonde Angel Wash

Kevin Murphy Blonde Angel Wash
2019. július 7.

Nekem is vegyes érzéseim vannak a samponnal kapcsolatban. Én imádom az illatát, a citromfű kellemes frissítő hatását bár nekem egyáltalán nem erős sőt lehetne intenzívebb. Jól tisztít, hamvasít amennyire kell és nem kell belőle sok mert jól habzik a fejbőröm. Sokkal jobban mint a Redken hamvasító samponja, bár arra 5 csillagot adtam ez jobban bevállt. Másik pozitívom hogy a Redkenel ellentétben nem fogja be lilála a kezem és néhány tincsem. Összességében ez egy jó sampon ami viszont rettentően zavar az maga a tubus. Két használat után már nem tudtam kinyomni belőle így le kell csavarni a kupakot hogy hozzájussak a beltartalomhoz pedig tényleg csak nem rég vettem. Mi lesz később ha már a fele hiányzik, komolyan fel kell vizeznem hogy kifollyon belőle? Értem én hogy márkás cucc meg designer darab de borzasztóan praktikátlan miért kell ez az oldal kupakos megoldás? Mindegy, nem ez miatt adok csak 4*-t de komolyan az agyamra megy már most.