berenyiagness

Regisztráció dátuma: 2019. április 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. április 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Eleven Australia Deep Clean Shampoo

Eleven Australia Deep Clean Shampoo
2020. március 22.

Szuper sampon, remekül tisztít nagyon jò, tiszta èrzèsü a hajmosàs utàn a fejböröm. Tovàbbà annyira jòl habzik, hogy egy mandula nagysàgù mennyisèg böven elèg a majdnem fenèkig èrö hajamra. Eszmèletlen ilyet mèg egyik samponnàl sem tapasztaltam, mindenkinek ajánl!

Kevin Murphy Shimmer.Me Blonde

Kevin Murphy Shimmer.Me Blonde
2020. február 16.

Az arany vàltozata utàn kipròbàltam ezt a termèket is. A Shimmer Shine mind illatra mint pedig hatàsra megnyeröbb volt a szàmomra, bár ez a termék is hozza amit vártam ha elfogy inkább maradok az arany változatánál.

Kérastase Specifique Balancing Shampoo

Kérastase Specifique Balancing Shampoo
2019. szeptember 22.

Egy fodràszüzletben vàsároltam meg a terméket az eladó hölgy tanácsára, azt mondta ezzel a termékkel nem lőhetek mellé. Lassan egy hónapja használom és a fele tubus még meg is van, nehezen habzik ezért többet használok a kelleténél de még így is megérte. A hajtövem gyorsan zsírosodik a hajvégem pedig száraz, úgyhogy ezt nekem találták ki. Bevállt, valóban elég heti kétszer hajatmosnom, puha hatás és kellemesen tiszta fejbőr. Az illata szuper nem túl intenzív sajnos gyorsan el is illan de ettől függetlenül engem meggyőzött.