bereszsuzsa

Regisztráció dátuma: 2018. május 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. május 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Garnier Hyaluronic Aloe Pórusminimalizáló Arclemosó Gél

Garnier Hyaluronic Aloe Pórusminimalizáló Arclemosó Gél
2021. november 20.

Nekem nagyon bevált ez az arclemosó, szuperül habzik, nagyon jól leszedi a sminket is, nem hagy zsíros érzetet maga után, de nem is szárít, kellemes tapintású marad az arcbőröm a végén.

Bioderma Photoderm AR SPF 50+ Színezett Arckrém

Bioderma Photoderm AR SPF 50+ Színezett Arckrém
2021. november 13.

Gyógyszerész javaslatára választottam ezt a fényvédőt, és a sok dicséret ellenére sok hibáját tapasztaltam meg. Elég sűrű krémről van szó, nehezen eldolgozható, nem egy könnyed, gyorsan feldobós fényvédő. A színe elég világos, és hát hiába színezett, a fedése azért nem tökéletes. Felvitel után muszáj lepúdereznem, de azért napközben elég jól tartja magát, és nem fényesedik át vészesen. Ami viszont számomra nagy problémája, hogy a T-vonalam tág pórusainak nagyon nem tett jót, én elég erőteljes mitesszerképző hatást tapasztaltam nála. Az érzékeny bőrömet viszont nem bántja.

L'Oreal Paris Revitalift Filler Szérum Hyaluronsavval

L'Oreal Paris Revitalift Filler Szérum Hyaluronsavval
2021. augusztus 30.

Rengeteg reklámban megjelenik ez a szérum, de nekem kicsit csalódás volt. Nagyon ragacsos érzést hagy a bőrön, és önmagában nagyon kevés. Persze a használati útmutató fel is hívja a figyelmet, hogy tegyünk fölé krémet, de aki könnyed, egylépcsős hidratálást keres szérumban, ne ezt válassza. A szarkalábakkal, ráncokkal sem küzd elég hatékonyan. Megelőzéshez, szinten tartásához jó. Nagy előnye viszont, hogy egyáltalán nem okoz pattanásokat, mitesszereket.