Bergamo1

Regisztráció dátuma: 2014. október 18.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. október 18.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Philips Satinelle Advanced Wet & Dry Epilator BRE640/00

Philips Satinelle Advanced Wet & Dry Epilator BRE640/00
2019. augusztus 10.

Nos, én még az ősidőkben, kb.2007-ben vettem egy akkor csúcsszuper, jégaksis epilátort, szerintem szintén a márkától, amivel se vele-se nélküle volt végig a viszony, mert nekem a jégakkuval volt tolerálható a lábamon, eszembe nem jutott volna, hogy érzékeny területekhez akár csak közelítsem. De mivel a jégakkut kompletten elkevertem a legutolsó költözésemnél, így azt mondtam, hogy szétnézek, mi újság az epilátor-piacon. És eszem megáll! Ez annyira jobb! Még a fogam sem volt összeszorítva közben! Igen, sokszor át kell húzni egy területen, de én emiatt nem vesztek időt, mert a régivel meg nem bírtam gyorsabban haladni, az hiába dózerolt le minden szőrszálat. És mindezt jégakku nélkül! A szűkítőfejeket még nem használtam, de szerintem ezek után nem lesz gond.Nagyon örülök neki!

Barnängen Midsommar Glow Shower & Bath Gel

Barnängen Midsommar Glow Shower & Bath Gel
2018. szeptember 1.

A flakonból kiöntve is ,,érdekes" illata van, és az én kis fürdőszobámat is ilyen ,,érdekes" illattal tölti meg. És igen, az érdekes alatt a nagymamaszagot értem. Viszont, a bőrömön tényleg sokáig kellemes illatot hagy. Teljesen valószínű, hogy újra fogom venni.
*********update: valahogy úgy esett, hogy párszor kezet is mostam vele, és hát nem nagyon bírtam elviselni a kezemen az illatát. Miért venném újra, ha egyszer vannak kifejezetten jó illatú tusfürdők, ez pedig nem az?

Elode So Lovely EDP

Elode So Lovely EDP
2018. augusztus 10.

Meglepődve olvasom, hogy mennyien panaszkodnak a tartósság hiányára, rajtam viszont két fújás is fél nap után is határozottan érződik. Egyébként, amikor először szagoltam a szívillatát, azt hittem, hogy teljesen egyezik az Avon narancssárga üveges parfümjével (Summer Sunset, vagy ilyesmi), de szerencsére nem, annál frissebb, harmonikusabb. Fantasztikus, hogy 2000 Ft-ért vettem egy 100 ml-es parfümöt, ami tényleg EDP, rajtam úgy is viselkedik, és ráadásul nem egy tucatillat. Szerintem tartós lesz a kapcsolat :)