Bergamo1

Regisztráció dátuma: 2014. október 18.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. október 18.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Scholl 2in1 Tyúkszem Eltávolító Stift

Scholl 2in1 Tyúkszem Eltávolító Stift
2021. április 14.

Annak ellenére, hogy a tájékoztatójában az szerepel, hogy ez a lábujjak oldalán lévő tyúkszemre nem jó, nekem erre kellett, és kiválóan használt is. Teljesen le nem vált még ennek a használatától, de a fájdalmat tényleg az első néhány használat után megszüntette, kitűnően leszárította, úgyhogy most már nekem egészen apró van csak. Nekem nagyon tetszik a kiszerelése, vagyis az, hogy a kis applikátora lévén nem lesz sűrű, zsíros krémtől ragadós a kezem.

J. Fenzi Opal Glamour EDP

J. Fenzi Opal Glamour EDP
2021. április 12.

Nos, már egy ideje birtokomban van ez az illat, de csak most jöttem véleményezni. Télen próbáltam ki először, akkor nagyon nem jött be, nem jött ki az igazi illat a sok meleg ruhán, vagy csak a bőröm nem úgy lélegzett, de az biztos, hogy a téli próbálkozásom eredménye inkább negatív lett. Viszont most tavasszal viszont megint elkezdtem használni, és hihetetlenül tetszik! Annyi, hogy szerintem ezzel az édeskés jelleggel nyáron sem ez lesz a kedvencem, de az átmeneti időszakban határozottan jó! Ezért az áron, ekkora mennyiség, ilyen összetett, karakteres illattal mindenképp megérdemli az öt csillagot.

Antonio Banderas King of Seduction Absolute

Antonio Banderas King of Seduction Absolute
2021. február 15.

Az itteni vélemények alapján vettem meg a férjemnek, úgy,hogy sosem szagolta egyikünk sem előtte. Én aznap magamra is fújtam egy picit, pusztán kíváncsiságból. Nos....ha továbbra is itthon hagyja, lehet, hogy rá fogok járni olyan napokon, amikor nem különösebben mozdulok ki, bár érdekes módon, az én bőrömről nem üvölt, hogy férfiparfüm van rajtam, mégsem mondanám egyáltalán unisex jellegű illatnak. Kezdetben egy teljesen átlagos férfi tusfürdő-illatot éreztem csak, na de amikor kibontakozott.... Azt hiszem, sokszor újra fogjuk még venni :)