BergerZsofia

Regisztráció dátuma: 2017. április 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. április 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Trend It Up Camou Korrektor

Trend It Up Camou Korrektor
2017. november 14.

Imádom. Tökéletes a szín, nagy fedőképességű, 4 hónapja használom napi szinten, és sem a tubusban nem érzékelem, hogy sok fogyott volna el, sem a formulája nem változott meg, ugyanolyan krémes, könnyen kenhető. Szivaccsal és ecsettel egyaránt remekül el lehet dolgozni, nap végéig tartja a fedését, főleg ha lefixálom púderrel, elfedi a vörösséget, pattanásokat, és nem ül bele a ráncokba. Újravevős, mint eddig minden kipróbált Trend it up! termék, ezért az árért ez tényleg csodaszer.

Ebelin Präzisions Make Up Ei

Ebelin Präzisions Make Up Ei
2017. augusztus 18.

A türkizes-zöldes árnyalatban vettem meg a minap, és azt kell mondjam, ha tudom, hogy ennyire jól működik, rá sem nézek ecsetekre. Ha ez ennyire tetszik, el sem tudom képzelni, milyen profi lehet az igazi BB. Teljesen natúr a végeredmény, eddig vizesen próbáltam, de úgy semmi alapozót nem szívott magába, csak a felületét kellett megtisztítani. Azt viszont nem igazán sikerült, halványan látszik az alapozófolt rajta, pedig háromszor mostam át. Itt láttam pár ötletet, hogy hogyan lehetne megtisztítani, majd kipróbálom őket. Csak emiatt kap 4 csillagot, puha, teszi a dolgát, semmivel sem kell több alapozót használnom, mint előtte, hogy szép legyen a végeredmény. Még frissítek később, hogy mennyire viseli jól a gyűrődést.

Trend It Up Skin Supreme Kompakt Púder

Trend It Up Skin Supreme Kompakt Púder
2017. augusztus 14.

Nagyon szeretem. 6 árnyalatban találtam a DM-ben, tehát viszonylag nagy választékból lehet vásárolni, ami már alapból nagyon jó. Imádom a csomagolását, a kis tükröt meg a szivacsot hozzá, nagyon praktikus, bár otthon inkább púderecset és nagytükör. Nagyon jól lemattítja a bőröm, akár 4-5 órát is kibírt a kombinált bőr + 35 fok kombó ellenére, bársonyos érzetet ad, egyenlíti a bőrszínemet... Ha nincs kedvem alapozózni, csak egy picit életet szeretnék vinni az arcomba, ehhez nyúlok. :)