berill99

Regisztráció dátuma: 2014. július 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. július 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Wats Elysée Hajszínező Hab

Wats Elysée Hajszínező Hab
2019. július 29.

en az ezust szinut vettem meg belole hogy kitudjam hamvasitani a besargult reszket a hajamban ( nagyon vilagos ezustszokes hajam van) Fel is kentem a hajam also besargult reszere ezt a lila szinu habot es kb 10percig fenthagytam ahogyan az utasitas is irta. Aztan amikor megprobaltam lemosni majdnem szivrohamot kaptam mert lattam hogy nem igen akar kijonni a sotetlila a hajambol, aztan kb fel tubus samponnal sikerult kimosni es igy elertem vele azt az ezustos hatast. Nem a legjobb cucc az szent, eleg maceras a felvitele es a kimosasa is ennek a szinnek plusz volt egy par tincs amit lilasra bekapott igyis es nemhinnem hogy hosszutavon jot tenne a hajnak ez a nevenincs valami, viszont arertek aranyban nem rossz ( en 1200ert vettem es eleg sok van benne) Szoval biztos hatas erdekeben es hogy ne legyen lila a hajatok szerintem max 5-8percig hagyjatok rajta, es feher reszekre semmikepp ne tegyetek belole. A harom csillagot megkapja mert legalabb ez tette a dolgat es ezust lett a hajam meg akkor is ha a fraszt hozta ram:DD

Kallos Kjmn Professzionális Krémhajfesték

Kallos Kjmn Professzionális Krémhajfesték
2019. június 25.

a 90.01es ezust szoke szint probaltam ki, itthon lett befestve. Nagyon szep egyenletes feheres szoke lett a vegeredmeny. Egyenlore semmk roncsolast nem vettem eszre vagy ,hogy esetleg jobban hullana a hajam. Nem csipett veszesen csak a legelejen amikor a tovekre kerult a festek de az is inkabb a 12%os oxinak tudhato be. Szerintem nagyon szep lett eddig ez jott be a legjobban sok mas drogerias es fodraszkellekes festekek kozul, ar ertek aranyban is nagyon jo :D

Schwarzkopf Live Color XXL HD Ultra Brights

Schwarzkopf Live Color XXL HD Ultra Brights
2019. június 25.

Festett vilagos szoke hajamon probaltam ki a shocking pink aranyalatot, balzsamal keverve hasznaltam hogy pasztel szint kapjak. Volt ahol jobban befogta es volt ahol kevesbe sajnos ez miatt a kevesbe rozsaszin tincsek mar az elso-masodik mosasnal kikoptak viszont az elenkebb alig akart kijonni belole 6mosas utan is latszodott. Mivel igy nagyon csunya felig szoke-felig rozsaszin lett a hajam ezert kiprobaltam a C vitaminos hajpakolast ami egybol kiszedte a maradek rozsaszines foltokat, ha barkinek ilyemsi problemaja ki nyugodtan artani nem nagyon tud vele :D