berill99

Regisztráció dátuma: 2014. július 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. július 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice Sand Nudes Eyeshadow Palette

Catrice Sand Nudes Eyeshadow Palette
2020. május 26.

nem értem a sok jó értékelést... ez konkrétan szörnyű a két sötét színen kívül alig látszik bármelyik is, a shimmerek nem elégge fényések, alig látszódnak.a matt baracknak szintén kb semmi szine

Alverde It's Cold Outside Ajakápoló

Alverde It's Cold Outside Ajakápoló
2020. március 5.

Nekem mindig nagyon szarazak az ajkaim illetve natha miatt mindig kipirosodik a szam feletti resz, ezert vasaroltam meg a termeket, hat a kipirosodott reszeknel nem igazan segitett, apolni az ajkaimat apolja de vannak sokkal jobb lip balmok is ennel. Az arahoz kepest nem rossz, ennyiert ne varjon az ember nagy durranast. Az illata edeskes, szamomra kellemes, viszont nagyon zavaronak talalom ,azt ,hogy televan kicsi csillamokkal illetve ,hogy szinezett (vagyis valami olyasmi) ami nagyon csunyan nez ki felkenve, es ezt nem tuntettek fel a csomagolason. Nem szeretnem kidobni ugyhogy probalom elhasznalni de semmikeppen sem vennem ujra

Wats Elysée Hajszínező Hab

Wats Elysée Hajszínező Hab
2019. július 29.

en az ezust szinut vettem meg belole hogy kitudjam hamvasitani a besargult reszket a hajamban ( nagyon vilagos ezustszokes hajam van) Fel is kentem a hajam also besargult reszere ezt a lila szinu habot es kb 10percig fenthagytam ahogyan az utasitas is irta. Aztan amikor megprobaltam lemosni majdnem szivrohamot kaptam mert lattam hogy nem igen akar kijonni a sotetlila a hajambol, aztan kb fel tubus samponnal sikerult kimosni es igy elertem vele azt az ezustos hatast. Nem a legjobb cucc az szent, eleg maceras a felvitele es a kimosasa is ennek a szinnek plusz volt egy par tincs amit lilasra bekapott igyis es nemhinnem hogy hosszutavon jot tenne a hajnak ez a nevenincs valami, viszont arertek aranyban nem rossz ( en 1200ert vettem es eleg sok van benne) Szoval biztos hatas erdekeben es hogy ne legyen lila a hajatok szerintem max 5-8percig hagyjatok rajta, es feher reszekre semmikepp ne tegyetek belole. A harom csillagot megkapja mert legalabb ez tette a dolgat es ezust lett a hajam meg akkor is ha a fraszt hozta ram:DD