Berlin

Regisztráció dátuma: 2019. október 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. október 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Linola Sampon

Linola Sampon
2019. december 25.

Szezonálisan használtam, miután jött az addig sosem látott probléma, a száraz, hámló fejbőr, és a bőrgyógyászom javaslatára egy flakon Vichy Dercos, és egy flakon Linola sampon használata után el is múlt kb. 3 hónap alatt. Először a Vichyt használtam majd amikor elfogyott akkor a Linolát, tudom hogy mindkettő hatásos volt számomra, olcsóbb verzióval nem volt türelmem kísérletezni hogy beválik-e. Ha hirtelen korpásodni kezd az ember haja érdemes utána olvasni, és segítséget kérni egy bőrgyógyásztól hogy melyik sampont ajánlja, mert több különböző probléma is húzódhat a háttérben amire más-más termék szükséges.

Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon Normál és Zsíros Hajra

Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon Normál és Zsíros Hajra
2019. december 25.

Szezonálisan használtam, miután jött az addig sosem látott probléma, a száraz, hámló fejbőr, és a bőrgyógyászom javaslatára egy flakon Dercos, és egy flakon Linola sampon használata után el is múlt kb. 3 hónap alatt. Először a Vichyt használtam majd amikor elfogyott akkor a Linolát, tudom hogy mindkettő hatásos volt számomra, olcsóbb verzióval nem volt türelmem kísérletezni hogy beválik-e. Ha hirtelen korpásodni kezd az ember haja érdemes utána olvasni, és segítséget kérni egy bőrgyógyásztól hogy melyik sampont ajánlja, mert több különböző probléma is húzódhat a háttérben amire más-más termék szükséges.

Zara Peach Margarita EDT

Zara Peach Margarita EDT
2019. december 25.

Nagyon édes, mármint olyan Pink Sugar szinten, akinek az tetszett, annak biztosan ez is fog. :) Én nyáron, szezonálisan szeretem a gyümölcsös, friss illatokat, ezt is nagyon szerettem, 1-2 hónapig, aztán annyira telítődtem vele hogy nem bírtam már használni. Nem annyira friss gyümis mint inkább cukros az illat, és nagyon illékony, a ruháimnak sosem maradt olyan igazi női parfümös illata viselés után, mint ahogyan a drágább parfümöknél jellemző. Persze ez nem is harminc, hanem három ezer forint kb., így ár-érték arányban ha valaki szereti a szuper édeset akkor korrekt. :)