Bermuda

Regisztráció dátuma: 2015. április 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. április 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Ovenall Plusz Szájvíz

Ovenall Plusz Szájvíz
2018. december 27.

A legolcsóbb alkoholos-fluoridos készítmény. Akinek nem ízlik, igyon bort helyette, de én minden háztartásban kötelezővé tenném.

Biobaza Men Face & Shave Fekete Szappan

Biobaza Men Face & Shave Fekete Szappan
2018. december 27.

Meglepődtem Karácsony este, hogy az egyik rokonom talán értelmesen hasznosítható ajándékkal lepett meg? A borotvaszappan kétségkívül mindig jól jön, a fekete szappanokat is szeretem, a kettő együtt csak siker lehet. Még az is tetszett, hogy egy műanyag tálkába van csomagolva, amiből ki sem kell bontani, hisz a borotválkozóedény szerepét is betöltheti. Aztán kipróbálva eléggé lelombozott, mert ezt sehogy sem lehet felhabosítani - vagyis amit nagy betűkkel hirdet, arra pont nem való. Ez egy sima szappan, a "shave" feliratot hagyja figyelmen kívül mindenki.

Melody Relax Krémszappan

Melody Relax Krémszappan
2018. december 27.

Nagyon egyszerű összetételű termék - kicsit fel lehetne dobni, ha keveredne más termékekkel, de erre sajnos nem sikerült rávennem. Viszont egy átlag folyékony szappannal szemben támasztott minden követelményt teljesít - az illata hamar elszáll, de szerintem ez inkább előny, hiszen a fene akarja egész nap arra emlékeztetni magát, hogy mikor mosott utoljára kezet. Az ára meg akárhogy is számoltam, a legolcsóbb a piacon, úgyhogy megadom az 5 csillagot.