bernadettu

Regisztráció dátuma: 2018. június 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. június 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Yves Rocher Expressz Sminklemosó Szemre

Yves Rocher Expressz Sminklemosó Szemre
2020. február 26.

Az itteni jó vélemények miatt vettem meg, nem használok vízálló sminket de a szemsminket azért mégis egyszerűbb egy ilyen olajosabb lemosóval eltávolítani.
Kicsit olajos marad utána a szemhéjam, de a sminkem többi részét agyagos/géles lemosóval távolítom el, így engem nem zavar.
A Bioderma Sensibio micellásvizéből van egy mini kiszerelésem, nekem az is lehozza minden gond nélkül a szemsminkem, bár drágább mint ez, de lehet mégis inkább azt fogom nagyban megvenni, mert minden szempontból kényelmesebb a használata.

Trend It Up Soft Matte Körömlakk

Trend It Up Soft Matte Körömlakk
2020. február 26.

Kiárusításon 200 Ft-ért vettem a képen látható lilát, úgy voltam vele, hogyha mégsem jön be, ennyi pénzt megér.
Az ecsettel könnyű volt dolgozni és elég gyorsan is száradt, de sajnos 3-4 nap után már elkezdett lepattogni. Az egyik körmömre kentem fedőlakkot, az tovább bírta, de akkor meg elveszett a matt hatása, ami miatt különleges a lakk.
Egyelőre nem tervezem megvenni a többi színt max ha azok is 200 Ft-ra lesznek leárazva, bár a többségük kifejezetten szép.

Revolution Cheek Kit Arcpaletta

Revolution Cheek Kit Arcpaletta
2020. február 26.

Nekem is a Take A Breather van meg, ajándékba volt rendelés mellé. Leginkább a két highlightert használom belőle, nagyon szép, szinte vizes hatású, télen a fakó arcbőrt feldobni nagyon jó, viszont az arcon lévő textúrát úgy vettem észre, hogy kiemeli.
A nap végén is ugyanúgy fénylik mint mikor reggel felkentem.
A pirosító részt néhányszor használtam, de annál is az a baj, hogy kiemeli, hogy nem teljesen sima az arcbőröm. A bronzosítót nem használtam még, ennek ellenére gyakran nyúlok a palettáért, szeretem használni.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ