bernadettu

Regisztráció dátuma: 2018. június 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. június 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Apivita Ajakápoló Stift, Színezett, Gránátalmával

Apivita Ajakápoló Stift, Színezett, Gránátalmával
2019. szeptember 19.

Ajándékba kaptam egy rendelés mellé, már régóta szerettem volna kipróbálni a márkától ajakápolót, de kicsit sokallom az árát.
Maga az ajakápoló csak enyhén színezi meg az ajkakat, finom, enyhe málna illata van.
A tubusa eléggé laza, ha kicsavarjuk a stiftet és használjuk, akkor hozzáütődik a tubus széléhez (nyomot hagy a stift oldalán), táskába dobálósnak szerintem nem lenne jó.
A hidratáló hatása is elég átlagos volt számomra, az Alverde körömvirágos stiftjéhez hasonló.
Mivel ajándékba kaptam, így nem akarom annyira lepontozni, de ha elfogy szerintem maradok az Alverdénél.

Nivea Homoktövis & E-Vitamin Kézkrém

Nivea Homoktövis & E-Vitamin Kézkrém
2019. szeptember 18.

Én is akcióban vettem a mézes verzióval együtt és főként munkahelyen használtam el. Jó hogy gyorsan beszívódik, de nem sokat hidratál, tavasszal-nyáron elmegy kategória. Nem venném újra, a mézesnek az illata is jobb.

MAC Boom Boom Bloom Rúzs

MAC Boom Boom Bloom Rúzs
2019. szeptember 17.

Nekem a Framboise Moi van meg, a Temptáliás értékelések alapján kb látatlanban választottam de nem bántam meg, málnához hasonló színe van, a csomagolása gyönyörű, elvileg matte formula de egyáltalán nem szárít vagy nem kelt száraz érzetet az ajkakon, egész tartós, de azért egy mattra száradó folyékony rúzst nem közelít meg.
Én is sajnálom, hogy limitált kiadás volt, de szerencsére drogériás viszonylatban is lehet találni egyre jobb rúzsokat.
Az 5* jár neki, de egyelőre nem hiszem, hogy újabb MAC rúzsra beruháznék.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ