bernadettu

Regisztráció dátuma: 2018. június 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. június 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 101 vétel
Megnézem

Beauty of Joseon Ginseng Moist Sun Serum

Beauty of Joseon Ginseng Moist Sun Serum
2024. június 12.

Impulzus vásárlás volt, nem vettem figyelembe hogy inkább szérum, tehát többször kell nyomni a pumpát, hogy számomra elfogadható mennyiséget kinyerjek. Amikor nem tudtam újrakenni és sokat tartózkodtam a napon, akkor lepirult az arcom, nem tudom elképzelni hogy magammal vigyem és újraapplikáljam.
A ginzenges illat pár percig elég erőteljes de utána már nem érezni, szerencsére nem tapasztaltam irritációt. Lehet van olyan rutin, amibe ez a termék tökéletes de sajnos számomra nem az. Irodában dolgozós napokra el fogom használni, de biztos nem veszem újra.

Vaseline Ajakbalzsam Lip Therapy Original Tubusos

Vaseline Ajakbalzsam Lip Therapy Original Tubusos
2024. június 12.

Nyáron a táskámban szétolvadnak a stiftes ajakápolók emiatt vettem egy ilyen tubosost kipróbálni. Illata, íze nincsen, applikátorával könnyű dolgozni, nyáron bőven elég a hidratálása. Általában Carmex párti vagyok de ez sokkal jobban tetszik. Ha nem akarsz színezett ajakápolót, hanem olyat aminél nem kell nézni hogy mennyire precízen vitted fel, akkor kifejezetten ajánlom.

Sally Hansen Insta-Dri Fast Dry Nail Color

Sally Hansen Insta-Dri Fast Dry Nail Color
2024. június 5.

Nekem a Sesame Street kollekcioóból van meg többféle, a Perfect Blendship a kedvencem, többszínű vonalkákkal teli fedőlakk, annyira nem is volt nehéz lemosni, egy másik kollekcióból van meg a Be-Witcha Soon nevű, de nem vettem észre hogy különösebben világítana a sötétben. Szerintem csak akkor érdemes megvenni, ha valami különleges lakkot adnak ki, vagy az adott színt amúgy is ritkán használnád, mert elég kevé smennyiség és egyébként 1 hetet épp hogy kibírt a manikűr pedig az Insta dri fedőlakkal használtam. Az ecsetével könnyen lehet dolgozni bár kicsit szokatlan hogy olyan hosszú. Amiket megvettem, azokkal elégedett vagyok, de ha nulláról kéne felépítenem a gyűjteményem, akkor nem ezt a fajtát választanám.

2 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ