berni88

Regisztráció dátuma: 2011. december 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. december 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Parajdi Sószappan

Parajdi Sószappan
2017. április 9.

Update 2017.04.09.
Bár az előző tömb is biztos birná még hónapokig, vettem tartaléknak még egyet, mert eddig csak egy helyen találkoztam vele. 700ft-ért veszem egyébként, neten 1000ft felett láttam.
Kijött megint a herpeszem, nem sikerült időben észrevennem, mivel nálam egy éjszaka elég, reggel pedig mint akinek feltöltötték az ajkát.Sajnos muszáj voltam elmenni itthonról, igy ezzel a szappannal átdörzsöltem a területet és bár rettenetesen csipett, de fél órán belül a szám fele akkora lett, mint amit leszivtak. Hihetetlen volt, estére már az egész herpesz besebesedett és két nap múlva eltünt. 3nap alatt letudtam az egész dolgot, pedig nálam bőven két hétig tart a gyógyulás, az első 4 nap pedig undoritó és kellemetlen.
Tegnap pedig az orrom alatt kidörzsöltem, éreztem, hogy ennek nem lesz jóvége, és majdnem időben sikerült elkapni. Kicsit ugyan kijött, de ma már alig látszik.

Eddig csak Himalaya-sós szappant használtam, az szétkaristolta a bőrömet, akárhogy próbálkoztam. Ez a termék kiméletesebb, és öröm az ürömben, hogy tényleg már első használat után elkezdett méregteleniteni,úgyhogy most csak a szőrszáltüsző-gyulladt lábamra használom, mert az arcomon már nem is férne el több rondaság.

Aveo Gyümölcsálom Krémtusfürdő

Aveo Gyümölcsálom Krémtusfürdő
2017. április 7.

Megvettem a kókuszos társával együtt. Ahogy annál a terméknél is, itt is csak azt tudom elmondani, hogy olcsó, picit szárit, az illata elillan, vizesebb az állaga, de fürdőrózsával finom, krémes habja lesz.

Aveo Kókusz Krémtusfürdő

Aveo Kókusz Krémtusfürdő
2017. április 7.

Nem igazán használok tusfürdőket, mindtől viszketek, de néha hiányzik az illat fürdés közben. Ennek és epres társának tetszett a flakonja, olcsó is. Szerencsére nem szárit vészesen. Az illata nyilván mű, de mivel elillan, nem zavar. A habja krémes, fürdőrózsával nagyon jó használni. Kicsit folyós állagú, de ezt a fürdőrózsa orvosolja.