bernikrém

Regisztráció dátuma: 2014. december 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. december 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Balea Cremedusche Buttermilk & Lemon

Balea Cremedusche Buttermilk & Lemon
2019. szeptember 22.

nagyon csodálatos,nyár elején vettem pár új tusfürdőt, ezt első használat után újra kellet vegyem,nehogy elfogyjon..
nagyon finom frissitő citromossüti illata van. Imádjuk a férjemmel. ajánlom mindenkinek aki keres valami friss de még is kicsit édesbe hajló illatú olcsó tusfürdőt.

La Prairie Skin Caviar Concealer Foundation SPF15

La Prairie Skin Caviar Concealer Foundation SPF15
2019. június 10.

Azért ez a termékleírás nagyon szegényes..
Ez a márka kaviárkollekciójának folyékony alapozója és korrektora,egy tégelyben. Azon felül, hogy tökéletes&természetes fedést biztosít a kaviér kollekció anti-ageing összetevőit is tartalmazza, tehát ez nem csak egy alapozó hanem már egy nappali anti-ageing termék.

Az n20 árnyalatot használom, nagyon szeretem,pont az én színem, gyönyörűen igazodik a korrektor mindent elfed. Ecsettel szoktam felvinni és az eredmény mindig tökéletes.
Sajnos az ára miatt nem minden napra ezt rakom fel,de alkalmakon csak ezt viselem, és az illata is tipikus skin caviar illat, egyszerűen imádom mikor felrakom,nap közben már nem érzem.
Aki egy ilyen komplex terméket keres és megengedheti ajánlom mindenképp próbálja ki, mert megéri. Marionnaudban szoktam beszerezni ott nagyon készségesek az eladók.

Nivea Micellás Erősítő Sampon Vízililiommal

Nivea Micellás Erősítő Sampon Vízililiommal
2019. február 25.

UPDATE:
Elhasználtam a flakont, igazából szerettem, de nem kaptam tőle semmi extárt, szépen ragyogott a hajam hajmosás után, puha volt és finom illatú. Nekem bevált. de a megszokott samponom olcsóbban elérhető,ugyan ilyen eredménnyel.

Trnd.hu-n nyertem ezt a sampont, nagyon vártam hogy végre kipróbálhassam
1. használat után: Nagyon könnyen használható,kellemes illat,puha lett tőle a hajam és szép fényes. 3naponta szoktam hajatmosni, és én is úgy érzem hogy eg y napot ráhagyhatok. később jelentkezem hosszab távú tapasztalattal :)