bernismn

Regisztráció dátuma: 2016. január 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. január 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Garnier Color Sensation Hajfesték

Garnier Color Sensation Hajfesték
2018. június 20.

Most próbtam a s10 platina szőkét, a festett aranyszőke ombre hajamon. ( egy festéket leszedtem c vitaminnal és úgy lett aranyszőke). A tövemet nem festettem mert az ombrét meg akartam tartani, de a c vitaminos aranyszőke részen pont olyan lett mint a dobozon!! Kicsit szárította a hajam, de számítottam rá.

Schwarzkopf #Pure Color Gél Állagú Tartós Hajfesték

Schwarzkopf #Pure Color Gél Állagú Tartós Hajfesték
2018. február 19.

Sehol sem találtam még róla véleményt, biztos nagyon új. A "Baby blond"-ot vettem, még nem próbáltam. Festett középszőke hajam van most, elvileg 3-4 árnyalatot világosít és elég hamvas a képen. Holnap meglátjuk.

Kipróbáltam: valamennyit világosított, nem lett olyan mint a képen de ez nem a festék hibája, festetlen hajon lehet jobb. A állaga nekem tetszik,a mennyisége is de mikor lemostam a festéket összeragadt a hajam, nagyon rossz állaga lett . Balzsam után megjavult. Kicsit felfrissítette a hajszínem de semmi extra.

Garnier Ultra Doux Rizskrém & Zabtej Tápláló Hajpakolás

Garnier Ultra Doux Rizskrém & Zabtej Tápláló Hajpakolás
2017. március 1.

Én is véletlenül találtam, nem volt ismerős a csomagolása ezért megszagoltam és hazavittem a samponnal és balzsammal együtt. Nekem nagyon puhítja a hajam, már a leöblítésnél.