Berrke

Regisztráció dátuma: 2016. október 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2016. október 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: >54

Schmidt's Levendulás-Zsályás Dezodor - Stick

Schmidt's Levendulás-Zsályás Dezodor - Stick
2018. március 28.

Végre végre ez valami csoda... Eddig bàrmit hasznàltam Rexona, Fa, Old Spice, olivia natural, Angelice, semmit sem hasznàlt. Nap végére mindig bebüzzentem. Irtó ciki volt, mindig 2 pólóval és persze törlőkendővel közlekedtem. Aztàn egy nap az egyik vloggernél ràtalàltam egy oldalra, ahol csupa csupa natúr termék volt a virtuàlis polcokon roskadàsig. Nem teketóriàztam sokàig megrendeltem a Nagy kiszerelést. Bevallom első nap nagyob féltem. De aztàn elmúlt. Vele együtt a kellemetlen testszag is. Kellemes illatom volt egész nap. Imàdom. Egyszerűen megéri az àràt. Ràadàlsulez az első made in USA kozmetikumom ami magasan veri a magyar natúr krémdrókat.. Imàdoom biztosan újra veszem.

Yves Rocher Fűszeres Mandarin Kézkrém

Yves Rocher Fűszeres Mandarin Kézkrém
2017. április 26.

Őszintén többet vártam volna, az Yves Rocher terméktől. Főleg, mert ennek elvileg természetes összetevőket kell tartalmaznia. Viszont az illata mikor kinyitottam annyira mű volt számomra. Nem hidratál, karácsonyra kaptam ajándékba kétszer ha használtam. A kézkrém felkenése után olyan ragacsosnak, majd kiszáradtnak éreztem a kezem. Nem tetszik se az illata se a hidratálása.

Estrea Bőrpuhító Kézkrém Shea Vajjal, Jojoba és Narancs Olajjal

Estrea Bőrpuhító Kézkrém Shea Vajjal, Jojoba és Narancs Olajjal
2017. április 26.

A pixiboxon keresztül jutottam a termékhez. Kellemes narancs illata van, végre nem az a mű illatú testápoló. Bár Kézpoló van ráírva a dobozkára, én testápolónak használom, mivel viszonylag, ki van száradva a bőrőm. Szerintem újraveszem, Kicsi is elég belőle egyszerre nagyon nagyon jól kenhető.