berrythought

Regisztráció dátuma: 2017. március 25.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. március 25.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Balea Soft&Clear Anti-Pickel Maske

Balea Soft&Clear Anti-Pickel Maske
2017. március 26.

Közepesen sűrű állagú, fehéres krém. Nekem ez a kiszerelés 4 alkalomra is elég, egyszerre egy adag felét használom el, leragasztom a zacskót és egy hét múlva használom el a következő adagot. Eredetileg a Loreal új tégelyes maszkjával szemeztem, de aztán az ár és az összetevők miatt döntöttem emellett - a bőröm szereti a szalicilsavat. Használatkor kicsit hűsít, de nem csíp és nem irritál. Csökkenti a mitteszerek és pórusok nagyságát, gulladáscsökkentő és tisztít is. Egy picit talán szárít, de ez kezelhető utána egy kis hidratálóval vagy akár hidratáló maszkkal, ha sok ideje van az embernek :) Nem bántam meg, hogy ezt választottam, szerintem egy darabig nem is keresek másikat.

Avon Hajvégápoló Szérum

Avon Hajvégápoló Szérum
2017. március 26.

Több üveggel elhasználtam már, törölköző száraz hajra a végeken dolgozom el. Erős szálú hajam van, nem is kevés - ez az olaj puhította a hajvégeket. Egy csillagot azért vonok le, mert lehet fokozni a hatását - sokkal hatékonyabb, ha összekeverem egy kis argán olajjal az üvegében és minden használat előtt összerázom.

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal
2017. március 26.

A zöldkupakos verzió után próbáltam ki, ez sajnos gyengébben teljesített. Rengeteg hajam van, erős szálú és a törölközőszáraz hajvégekre használtam, de nem éreztem igazán a hatását.