Berta

Regisztráció dátuma: 2012. április 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. április 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

The Body Shop E-Vitaminos Hidratáló Tonik

The Body Shop E-Vitaminos Hidratáló Tonik
2020. május 2.

Nagyon régóta vágytam egy tonikra a rutinomba, szerintem a tonikok kicsit alul vannak becsülve itthon :D Nézegettem sok koreai terméket, de a mostani körülmények miatt inkább hazai rendelés mellett döntöttem, és rá esett a választás. Milyen jól tettem! Kevés hidrataló tonert lehet itthon kapni, de ez egy szuper termék! Percek alatt nyomtalanul beszívja az amúgy néhol száraz foltokra, itt-ott pattanásra hajlamos bőröm. Nagyon jól hidratál is. Hámlasztó után csepegtetek az arcomra és jól beletapicskolom amíg ragadós nem lesz. Én -20% kedvezménnyel vettem, számomra abszolút megérte.

Maybelline Fit Me Korrektor

Maybelline Fit Me Korrektor
2018. augusztus 21.

Összességében jó korrektornak mondanám a szem alatti karikák eltüntetésében, de a pattanásokat annyira nem győzi le. Illetve tényleg képes beülni a ráncokba, ha nem figyel oda az ember. Viszont hihetetlen gyorsan fogy, én elég ritkán sminkelek, sajnos hamarabb romlik rám 1-2 termék, minthogy elfogyjon, szóval szerintem sokat elárul, hogy ez a korrektor még nálam is szörnyen gyorsan elfogyott, pedig nem kenek fel egyszerre sokat. Ezért csak 4 csillag.

Vichy Purete Thermale Fresh Cleansing Gel Arctisztító

Vichy Purete Thermale Fresh Cleansing Gel Arctisztító
2018. augusztus 19.

Én is megszenvedtem a micellás lemosókkal, nem egyet próbáltam, géleset, folyékonyat.. Mindegyik csípte a szemem, pazaroltam a vattakorongot... Aztán megtaláltam őt. :D Foreo készülékkel használom, de a szemsminkemet simán kézzel dörzsölve szedem le. Szuperül leszedi a sminket is, nem feszül a bőröm tőle... Beleteszem a neszeszerbe, és minden átveszi az illatát, pedig nem folyik. :D Semmilyen negatív hatást nem észleltem az arcomon.