Besscica

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Isana Ceramide Arcszérum

Isana Ceramide Arcszérum
2023. december 14.

Nagyon jó 🤗, úgy érzem segített a bőröm helyreállításában, nyár óta ugyanis gyulladt pattanásokkal küzdök. Esti rutinban használom nedves bőrre, nagyon hamar beszívódik, nem hagy kellemetlen érzést maga után. Ár-érték arányban ez egy nagyon jó nyugtató, ápoló szérum. Szerintem újra veszem. 😊

Isana Pure 24H Creme Nappali Krém

Isana Pure 24H Creme Nappali Krém
2023. december 14.

Nekem ez egy teljesen oké krém, szépen hidratálja a bőröm. Főleg mióta rászoktam arra, hogy nedves bőrre viszem fel a hidratálókat. Nekem estére kevés, nappalra viszont ebben a hidegebb időben jól esik a fényvédő alá. Nyárra lehet, hogy sok lesz, de addig is szívesen használom, szerintem újra is veszem, ha elfogy. Csomagolása lehetne jobb is, én spatulával kanalazom ki a tégelyből.

Revuele Centella Tisztító Gél

Revuele Centella Tisztító Gél
2023. december 14.

Hatékonyan tisztít, mégsem szárít úgy, mint a Balea Med-es. Külön tetszik, hogy az inciben van centella és hialuron. Ráadásul nagyon megéri, sokáig elég ez a 200ml.
Az én aknéra hajlamos, érzékeny bőrömre nagyon bevált, ha elfogy, biztosan újra veszem.

1 MÁRKA