bessie

Regisztráció dátuma: 2015. január 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. január 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Farmasi Matte Lipstick Ajakrúzs

Farmasi Matte Lipstick Ajakrúzs
2019. szeptember 28.

Jóféle matt rúzs. Nem szárít alatta, sem később. Szépen fed, pigmentált, eldolgozható.

Avon True Power Stay Alapozó

Avon True Power Stay Alapozó
2019. szeptember 28.

Vettem egy nagy alapozót, illetve 2 másik mintát, ha befürödnék az árnyalattal. Először bőrre kenve szörnyen világosnak tűnt, de később eldolgozva már szebb volt az árnyalat színe. (Nyáron mindig szépen lebarnulok, de télre ugye ez lekopik) először ecsettel dolgoztam el, másik alkalommal már nedves szivaccsal. Mivel kombinált bőrű vagyok és vannak tág pórusaim, ezért ott szépen kiülnek az alapozó, hiába tettem alá primert. Először maszkszerű hatása van, később természetesebbnek tűnik. Színe nem oxidálódik szerencsére. Mivel a tág pórust kivéve más nagy bőrproblémám nincs, így nehéz megmondani mennyire fed, de egy közepest saccolnék.
Este micellás lemosóval szépen el lehet tüntetni.
Sajnos egyet kell értenem az előttem íróval, vannak ettől jobb alapozók is, hasonló ígéretekkel.

Aromax Borsosmentaolaj

Aromax Borsosmentaolaj
2019. szeptember 9.

Évek óta illó olaj pári vagyok, ez pedig az egyik alap olajam. Mindig van egy itthon illetve a munkahelyemen, de a táskámban is lapul egy. Élénkítő hatása miatt felébreszt, frissít. Ritkán, ha fáj a fejem, elmulasztja a fejfájást, rovarcsípésre is kiváló. Láz esetén is kiválóm izomgörcsre, krémbe keverve, Nagyon jó baktériumi fertőzésekkel szemben, de az egyik legfontosabb, amit már többen is írtak, tisztítja a légutakat. Megfázás elleni csodaszer. Én allergiás nehézlégzés ellen is bevetem.