betrayers

Regisztráció dátuma: 2014. március 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. március 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Lancôme Visionnaire Creme Multi-Correctrice Fondamentale SPF20

Lancôme Visionnaire Creme Multi-Correctrice Fondamentale SPF20
2017. május 28.

Egy kis tesztert kaptam belole, amit azonnal el is kezdtem hasznalni, mert nagyon megorultem, hogy fenyvedot is tartalmaz. Szeretem az illatat, tetszik az allaga es, hogy gyorsan beszivja a borom. Nem rossz az osszetevok listaja sem. Hasznalat utan puha lesz es sokaig hidratalt a borom. DE ennyiert... Rengeteg krem van ami negyede ennyiert ugyan ezt a teljesitmenyt nyujtja es meg tobb, ami fele ennyiert (amit szinten dragallok erte de szivesen megveszem) sokkal latvanyosabban javitja a borom allapotat. Nem vasarolnam meg de orulok, hogy kiprobalhattam.

The Body Shop Mandulatej & Méz Testápoló

The Body Shop Mandulatej & Méz Testápoló
2017. május 28.

A testvaj utan megvettem a testapolot is, viszont azt tapasztaltam, hogy a testvaj az en borombe hamarabb beszivodik, mint ez a "konnyebb" valtozat. Jol hidratal, az illatat pedig imadom, de a kesobbiekben inkabb a testvajat fogom vasarolni.

Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex

Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex
2017. április 17.

Hajhullas es toredezes ellen szoktam neha szedni. Nem reg fejeztem be egy ujabb kurat es annyira meg vagyok elegedve, hogy eldontottem en is megosztom a tapasztalataimat.
Fodrasznal voltam 5 honapja es o akkor levagta a toredezett vegeket, ezt kovetoen par honappal elkezdtem szedni a kapszulakat es hihetetlen, hogy mennyi uj babahajam nott, a hajvegeim pedig meg mindig olyan szepek, mint mikor a fodrasz levagta =) es nem is hullik annyira, mint korabban.
Plusz pont, hogy a toredezo, gyenge kormeimet(a felso reteg felvalik es nagyon csunya)is rendbe hozta. Probaltam mar en is dragabb termekeket, de sajnos nem valtak be igazan.
Itt a hatassal es az araval is nagyon elegedett vagyok. Korabban is vasaroltam mar belole es tervezem a jovoben is a hasznalatat!