betteez

Regisztráció dátuma: 2019. június 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2019. június 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Lancôme La Vie Est Belle EDP

Lancôme La Vie Est Belle EDP
2019. szeptember 20.

Egy rendelés mellé jött ajándék illatmintaként. Nagyon erős és tolakodó illatnak érzem, sajnos nekem nagyon olcsó parfüm érzetét kelti.
Hűvösebb illetve téli időszakban működhet azoknak, akik szeretik az édes illatokat, egyébként hűha...

Ben & Anna Vanilla Orchid Deo Stift

Ben & Anna Vanilla Orchid Deo Stift
2019. június 19.

Alumínium-mentes dezodor-tesztelés egyik állomása volt ez a deo és úgy gondolom meg is találtam az igazit, kiadós, sokáig elég, hatékony és természetes összetevőkből áll, egyáltalán nem irritálta a bőröm, már 4-5 hónapja használom, az illatok is nagyon finomak. Engem maximálisan meggyőzött.
Érdemes hűvös helyen tartani, használatkor kicsit hagyni melegedni a bőrön, aztán kenni.

Update: ez a változat valamivel krémesebb, mint a tesói, hűtőben tartom, de így is kicsit gyorsabban fogy, mint a grapefruitos vagy levendulás. :)

Now Foods Natural Progesterone Cream

Now Foods Natural Progesterone Cream
2019. június 19.

Endometriózis alternatív módon történő kezelése céljából kezdtem el kenni magam. Orvosnak nem beszéltem erről, mert eddig sajnos nem találkoztam olyan nőgyógyásszal ( nem magánrendelésen ), aki nyitott lett volna arra a nyilvánvaló és tényként kezelt dologra, hogy az endometriózis hátterében hormonegyensúlytalanság áll.
Nekem minden evvel kapcsolatos tünetem megvolt, csak evvel tavaly - a többedik nőgyógyászati műtét után - szembesültem. Sokat olvastam erről a témáról. Mivel a klinikán azt mondták ( a féléves GnRH kezelés után - ez a 3. GnRH kezelésem volt az utóbbi 12 évben ), hogy várjunk, lesznek-e tüneteim és akkor jelentkezzek, úgy gondoltam, nem várom meg, hogy újrakezdhessem a kálváriát... Ami fontos, javasolt hormonvizsgálat a használat előtt, bár a leírás szerint a progeszteront nem lehet ilyen módon túladagolni, de a zsírszövet tárolja, váltogatni kell a kenések helyét.
Én a ciklus 14. napjától a 26. napjáig kenem magam ( hál Istennek beállt 28 naposra a ciklusom, és ez a gyakorlat a 28 napos ciklusnál követendő ) reggel és este másfél-másfél adaggal. Egy adag, egy pumpálás.
A PMS tüneteimet is elmulasztotta, a menstruáció sem okoz akkora fájdalmakat, mint korábban, nem kell Flector... Azt, hogy az endometriózisomra milyen hatással van, nem tudom megmondani, 3 hónapja kenem magam és nem is fogom abbahagyni.
Azért adok 5 csillagot, mert javította a közérzetemet a mindennapokban és ez szuper.