Betti1994

Regisztráció dátuma: 2018. július 31.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. július 31.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Kallos Kjmn Professzionális Krémhajfesték

Kallos Kjmn Professzionális Krémhajfesték
2019. november 10.

Van egy nagyon kedves ismerősöm, akinek mindig csodáltam a haját, gyönyörű szőke színben pompázott, mindig egészséges és fényes volt, általa ismertem meg ezt a terméket.Nagyon jó hajfesték! Kedvező áron, szép színeredmény! Én a 10.1-el festem a hajam, ami első festésre sötétebb, viszont utána való mosáskor ez a "sötétség" eltűnik. Hamvas, csillogó hajat varázsol. Egy negatívuma van, hogy elég kellemetlen szaga van. Mármint többi hajfestékekhez képest. Előtte Keune vásárló voltam, de csalódtam benne, úgyhogy nagy áttérés volt pénzben is! Szívből ajánlom!!!

Herbatint Hajfesték

Herbatint Hajfesték
2019. július 3.

7R herbatint festékkel tettem egy próbát sötétszőke hajamon, mivel rezesebb árnyalatot akartam elérni. Betartva a hatóidőt, mahagóni sötétbarna lett. Jóval sötétebb lett, majdnem hogy feketébe hajló vöröses csillogással. Nem veszem újra, nem beszélve arrol, hogy PPD-t is tartalmaz, igaz kisebb mennyiségben. C-vitaminnal szépen leszedtem a sötét színt. Csalódás. Fényes lett tőle a hajam, azért adok neki 2*-ot.

Sante 100% Pflanzen Haarfarbe Növényi Hajfesték

Sante 100% Pflanzen Haarfarbe Növényi Hajfesték
2019. június 13.

Imádom!!!! Évekig vegyszerrel festettem a hajamat, de fél éve új életet kezdtem csakis natúr dolgokat használok. Teljesen megváltozott az életem. A hajam sosem volt még ilyen csillogó és erős!!!!