Betti21

Regisztráció dátuma: 2017. január 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. január 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Palette Intensive Color Creme Hajfesték

Palette Intensive Color Creme Hajfesték
2020. október 15.

Palette vörös árnyalatait használtam amivel nagyjából elégedett voltam aztán megpróbálkoztam a 7-560 ányalattal ami egy világosabb barna lenne arany beütéssel ami nagyon durván fekete és sötétbarna lett, ezt nagyon nem értem, még az a szerencse hogy ez is jól áll. Nagyon csipte a fejbőröm amikor felkentem utána már nem. Sajnálom mert nagyon szép volt a dobozon.

Natura Siberica Tápláló Arcmaszk

Natura Siberica Tápláló Arcmaszk
2019. november 8.

Többféle arcmaszkot próbáltam ez minden szempontból megfelel. Többet kell felkenni mert nagyon szívja a bőr. Szép a csomagolás, jó az ára is. Tökéletes.

Natura Siberica Feszesítő arcmaszk

Natura Siberica Feszesítő arcmaszk
2019. november 8.

Ezzel a termékkel most ismerkedtem meg, 4 féle arcmaszkhoz jutottam hozzá és mindegyik maximálisan hozta azt amit igér. Külön külön használom a 2-2 félét, mivel az arcom sem egyforma , zsirosodásra hajlamos és tág pórusú valamint száraz, ennek megfelelően rakom fel. Kezdetben csak 10 percet, mivel tökéletesen jó hatású ezért a 15 perc is nyugodtan mehet. Vékonyan is lehet kenni ezért tovább is elég, nagyon megéri az árát. Mindenkinek nagyon jó szívvel ajánlom, valamint a csomagolása is gyönyörű, de nem csak ezeknek hanem a test és hajápoló cikkeknek is. Csodás!