bettics

Regisztráció dátuma: 2012. január 31.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. január 31.
Bőrprobléma: -

Magister Products Fogfehérítő Paszta

Magister Products Fogfehérítő Paszta
2019. május 30.

Mivel nem tartalmaz mindenféle adalékanyagot így nem is várhatjuk el, hogy ugyanúgy habozzon mint egy átlag fogkrém, ezt észben kell tartania annak, aki "mentes" dolgokat vásárol.
Szerencsére elkészítették a tubusos verzióját, mert az előző az katasztrófa volt, a végét már nem lehetett kituszkolni belőle, ezáltal nem került az egész elhasználásra, kidobás volt. Azon kívül, hogy "mentes" termék, számomra nem váltotta be azt amit ígért, ergo nem fehérítette a fogakat. Nyilván nézhetjük egy másik oldalról, hogy legalább nem színeződött tovább, dehát nem ez a célja.Ezért kap 4-et :)

Magister Products Kamillás Arcszesz

Magister Products Kamillás Arcszesz
2019. május 30.

Tény, hogy kevés is elég belőle egy alkalommal, illetve, hogy minden szennyeződést eltávolít, nagy kiszerelés, ár-érték arányban teljesen jó, sokáig elég.Viszont nekem még zsírosabb lett tőle az arcom. 2 éve próbáltam ki először, akkor is ugyanígy jártam, gondoltam megnézem, hogy tényleg ez volt e a ludas, avagy valami más, akkor sok mindenen változtattam, viszont ugyanazt produkálja, így nem fogom újra venni.

Magister Products Levendula-Cickafark Habkrém

Magister Products Levendula-Cickafark Habkrém
2019. május 30.

Imádtam az illatát, esténként fürdés után használom mindig a testápoló termékeket, és határozottan jobban ment az elalvás, mikor ezt használtam. Gyorsan felszívódott, csak hamar elfogy, bár ez az én hibám, mivel majdhogynem tetőtől talpig használtam :D